Královny jsou vzhůru a na cestě do svých zámků, aby se vrátily ke svým normálním královským životům, a pokud neumřeli, žijí šťastně až dodnes. Králové se po cestě domů dostali do poněkud prekérních situací, a je na královnách, aby je zachránily. Aby to dokázaly, musí královny nejprve najít kouzelné pomocníčky, kteří se ukrývají v čarovném lese. Pozor však na čaroskřítky, vrbky ospalky a věčně záludné měnibaby, které nikdy nespí! První hráč, který zachrání odpovídající počet králů, vyhrál. Obsahuje:... Celý popis

Koupit za 539 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Královny jsou vzhůru a na cestě do svých zámků, aby se vrátily ke svým normálním královským životům, a pokud neumřeli, žijí šťastně až dodnes.

Králové se po cestě domů dostali do poněkud prekérních situací, a je na královnách, aby je zachránily. Aby to dokázaly, musí královny nejprve najít kouzelné pomocníčky, kteří se ukrývají v čarovném lese.

Pozor však na čaroskřítky, vrbky ospalky a věčně záludné měnibaby, které nikdy nespí! První hráč, který zachrání odpovídající počet králů, vyhrál.

Obsahuje:

- 92 karet

- 6 rytířů  

- 1 kostku  

- 2 průvodce tahem

- 1 česká a slovenská pravidla

Věk: 8+

Počet hráčů: 2 - 5

Doba hry: 20 min.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Počet hráčů 2 - 5
Věk od 8 let
Přibližná doba hraní 20 min
Počet karet 92 ks