Sport je bolest

0 %
(0 hodnocení)

Buďme k sobě upřímní: žádný sport není stoprocentně zdravý a riziko poranění číhá v každém z nich. Mnozí z nás pak musí svého oblíbeného sportu dokonce zanechat právě kvůli zdravotním problémům, které si při něm způsobí. ***** Jak se toho vyvarovat? Čím snížit riziko zranění na minimum? A jak se co nejrychleji vyléčit, pokud se i přesto zraníme? ***** Právě to vám ve své knize objasní Michal Novotný. Naučí vás lépe porozumět svému tělu a prozradí vám ty nejúčinnější postupy moderní sportovní fyzioterapie... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Buďme k sobě upřímní: žádný sport není stoprocentně zdravý a riziko poranění číhá v každém z nich. Mnozí z nás pak musí svého oblíbeného sportu dokonce zanechat právě kvůli zdravotním problémům, které si při něm způsobí.
*****
Jak se toho vyvarovat? Čím snížit riziko zranění na minimum? A jak se co nejrychleji vyléčit, pokud se i přesto zraníme?
*****
Právě to vám ve své knize objasní Michal Novotný. Naučí vás lépe porozumět svému tělu a prozradí vám ty nejúčinnější postupy moderní sportovní fyzioterapie i kondičního tréninku se spoustou praktických tipů, ilustrovaných skutečnými příběhy jeho klientů.
*****
V knize se mimo jiné dozvíte:
- Jaká rizika přinášejí jednotlivé sporty a proč jsou zranění způsobená jednostranností pohybu častější než úrazy.
- Že už několik klíčových návyků a vhodných cviků může stačit k účinné prevenci.
- Jak zdravě sportovat s ohledem na váš věk, somatotyp i psychické nastavení.
- Čím správně léčit poranění jednotlivých částí těla a jak hojení urychlit vhodným pohybem a výživou.
- Proč se vyvarovat obstřiků, ledování a dalších zastaralých léčebných metod, které se stále používají, přestože spíše škodí.
*****
Ve sportu se bolesti nevyhneme, ale můžeme jí porozumět, aby nám dobře sloužila.
*****
Obsahuje 65 VIDEONÁVODŮ na kompenzační a léčebné cviky
Zobrazit více

Parametry

Jazyk české
Autor Michal Novotný
Výrobce Jan Melvil Publishing