Minimalistický a elegantní design, vysoká kvalita, dlouhá životnost, dokonalé těsnění a velmi dlouhá doba po kterou tento tumbler z nerezové oceli od americké značky Stanley udrží teplotu. Když k tomu přičteme záruku 25 let, je tato termoska na pití jasnou volbou. Vyrobeno z potravinářské oceli 18/8 Objem 890 ml Dokonalé těsnící Šroubovací víčko Jednoduché otevření uzávěru Brčko integrované do pítka Udrží nápoje studené až 12 hodin Udrží led uvnitř až 48 hodin Jednoduchá údržba Vhodné do myčky... Celý popis

Koupit za 1 170 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Minimalistický a elegantní design, vysoká kvalita, dlouhá životnost, dokonalé těsnění a velmi dlouhá doba po kterou tento tumbler z nerezové oceli od americké značky Stanley udrží teplotu. Když k tomu přičteme záruku 25 let, je tato termoska na pití jasnou volbou.

Vyrobeno z potravinářské oceli 18/8
Objem 890 ml
Dokonalé těsnící
Šroubovací víčko
Jednoduché otevření uzávěru
Brčko integrované do pítka
Udrží nápoje studené až 12 hodin
Udrží led uvnitř až 48 hodin
Jednoduchá údržba
Vhodné do myčky na nádobí
Používejte dle přiloženého návodu
Záruka Stanley 25 let

Velký nerez hrnek s integrovaným brčkem Stanley o objemu 890 ml je dokonale těsnící, ať už jej postavíte do jakékoliv polohy. Díky pevné dvojité stěně vyplněné vakuem vydrží teplota uvnitř termosky po velmi dlouhou dobu.Garantováno je 12 hodin pro udržení studeného nápoje (vzestup teploty ze 2 °C na 10 °C). Navíc třeba ledová tříšť zůstane uvnitř ve své konzistenci až 48 hodin. Nejdéle vydrží teplota uvnitř, je-li termoska maximálně naplněná.
Samotné tělo termosky má ladné tvary doplněné šroubovacím víčkem. Otevírání je nesmírně jednoduché. Stačí jen jednoduše vycvaknout uzávěr na víčku termosky a rázem máte přístup k nápoji uvnitř. Na víčko je napojené vnitřní brčko, takže nápoj můžete pohodlně pocucávat, aniž byste museli zaklánět hlavu. Pro snadný přenos tohoto velkého hrnku na pití z nerezové oceli Stanley slouží pevné a robustní sklopné ucho.
Ať už si tento velký nerezový tumbler s integrovaným brčkem na pití budete přenášet do práce či do školy, nebo s ním vyrazíte na dlouhé dobrodružné výlety, Stanley vás nikdy nezklame.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stanley
Objem 0.89 l
Hmotnost 500 g
Barva oranžové