Star Wars Jedi: Fallen Order

89 %
(37 hodnocení)

Předobjednejte si Star Wars: JEDI Fallen Order a získejte DLC s unikátním kosmetickým obsahem: - Světelný meč s oranžovou čepelí - Skin BEE D-1 - Jílec z kampaně Mygeeto - Jílec z kampaně Umbaran Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro PC byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019. O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a jak to tak vypadá, tak by se mělo odehrávat po událostech z filmového dílu Epizoda III:... Celý popis

Koupit za 493 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Předobjednejte si Star Wars: JEDI Fallen Order a získejte DLC s unikátním kosmetickým obsahem:

- Světelný meč s oranžovou čepelí
- Skin BEE D-1
- Jílec z kampaně Mygeeto
- Jílec z kampaně Umbaran

Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro PC byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019.

O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a jak to tak vypadá, tak by se mělo odehrávat po událostech z filmového dílu Epizoda III: Pomsta Sithů.

Star Wars: JEDI Fallen Order je akční adventura z pohledu třetí osoby a důrazem na vyprávění. Vás posadí do role padawana řádu Jedi, který o chlup unikne čistce Příkazu 66.

Vaším úkolem bude pokusit se znovu postavit na nohy řád rytířů Jedi a pro úspěšné zvládnutí, musíte posbírat všechny střípky své paměti, dokončit trénink, získat nové schopnosti Síly a naučit se mistrovsky ovládat světelný meč. A aby to bylo zajímavější, budete se při tom muset skrývat před inkvizicí Impéria

Ve hře SW: Jedi Fallen Order budete nejen šermovat a používat Sílu, ale bude třeba také přemýšlet strategicky a využívat svůj trénink k překonání všech nástrah a tajemství, které se vám postaví do cesty.

Fanoušci ságy Star Wars jistě poznají známá místa, zbraně, vybavení a nepřátele. Ve hře narazíte na nejrůznější charaktery, stvůry, droidy a další postavy, které se v rámci Star Wars hry objevují poprvé.

Hlavní rysy PC Star Wars: JEDI Fallen Order:

- Propracovaný soubojový systém
SW Jedi: Fallen Order přináší dosud nejpropracovanější soubojový systém všech dob – budete moci útočit, krýt se, uhýbat a používat Sílu k drtivým kombům.

- Tréninkem k mistrovství
Intuitivní a příjemně se používající soubojový systém vyžaduje kapku tréninku k pochopení drobných detailů, díky nímž se staneš mistrným rytířem Jedi.

- Příběh nového rytíře Jedi začíná
Vy, coby dřívější učedník na útěkem před Impériem se pokusíte dokončit svůj výcvik. Za pomocí rytíře Jedi a odvážného droida musíte uniknout před spáry Impéria v tomto příběhu postaveném zážitku.
Objevte rozličné výzvy zaměřené na boj, prozkoumávání míst a řešení hádanek.

- Dobrodružství Galaxie
S maximální svobodou rozhodování prozkoumáte prastaré lesy, džungle a unikátní biomy a je jen na vás, kam se vydáte dále.
Odemkněte si nové schopnosti, síly a maximálně využijte přednosti v terénu i soubojích.

- Rychleji než Impérium
Při vaší hře se budete muset pohybovat rychle, protože na každém kroku vás bude pronásledovat Impérium, snažící se vyhladit všechny zbytky řádu Jedi.

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: NE

Doporučený věk:
(Rating PEGI)

Trailer / gameplay k Star Wars: JEDI Fallen Order

Minimální konfigurace hry Star Wars: JEDI Fallen Order pro PC :
(minimum system requirements)
Zatím neuvedeno - bude doplněno později

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Star Wars: JEDI Fallen Order 
Star Wars: JEDI padlý rozkaz
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ne
Doporučený věk (PEGI) 16
Žánr akční adventury
Výrobce EA
Rok vydání 2019
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.3 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty