Star Wars Jedi: Survivor

100 %
(1 hodnocení)

Elektronická licence určená pro platformu Origin Příběh Cala Kestise pokračuje ve Star Wars Jedi: Survivor™, akčně-dobrodružné hře z pohledu třetí osoby od studia Respawn Entertainment, která vznikla ve spolupráci s Lucasfilm Games. Tento příběhovýtitul pro jednoho hráče pokračuje pět let po událostech ve hře Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calovu stále zoufalejší bitvu s tím, jak se galaxie propadá do temnoty. Cal, vytlačený Impériem na okraj galaxie, se ocitne obklopen novými i známými... Celý popis

Koupit za 1 583 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Příběh Cala Kestise pokračuje ve Star Wars Jedi: Survivor™, akčně-dobrodružné hře z pohledu třetí osoby od studia Respawn Entertainment, která vznikla ve spolupráci s Lucasfilm Games. Tento příběhovýtitul pro jednoho hráče pokračuje pět let po událostech ve hře Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calovu stále zoufalejší bitvu s tím, jak se galaxie propadá do temnoty. Cal, vytlačený Impériem na okraj galaxie, se ocitne obklopen novými i známými hrozbami. Jako jeden z posledních přeživších rytířů Jedi je Cal nucen se v nejtemnějších časech galaxie postavit na odpor – ale jak daleko je ochoten zajít, aby ochránil sebe, svou posádku a odkaz řádu Jedi?

Pokračujte v Calově cestě. Cal už není padawanem, ale dospěl v mocného rytíře Jedi. Jeho křížová výprava proti Impériu je stále nebezpečnější, protože si s sebou nese vzpomínky a očekávání řádu Jedi.Temné časy se blíží – s novými i známýminepřáteli, kteří ho obklopují, se Cal bude muset rozhodnout, jak daleko je ochoten zajít, aby zachránil své nejbližší.

Překročte rámec svého tréninku. Filmovýbojový systém se vrací s dalšími schopnostmi Síly a novými styly boje se světelnými meči. Kreativně využijte všechny tyto schopnosti a zbraně, abyste se strategicky postavili rozšířenému počtu nepřátel, odhadli jejich přednosti a slabiny azároveň chytře využili svůj výcvik k překonání protivníků a vyřešení záhad, které vám stojí v cestě.

Prozkoumejte nespoutanou galaxii. Objevujte nové planety a známá pohraniční území v galaxii Star Wars s jedinečnými biomy, výzvami a nepřáteli. Osvojte si novédovednosti, vybavení a schopnosti, kterérozšíří způsoby vašeho průzkumu, boje aputování. Díky rozsáhlejším oblastem kprozkoumání a dalším možnostem objevování mimo vyšlapané cesty čekají na hráče,kteří se vydají za dobrodružstvím, skryté odměny.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT
ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
Zobrazit více

Parametry

Doporučený věk (PEGI) 12
Žánr akční
Výrobce EA

Podobné produkty