Sudocrem MULTI-EXPERT 400 g

98 %
(259 hodnocení)

Sudocrem je již více než 90 let spolehlivým spojencem maminek. Zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá léčit plenkovou dermatitidu. Navíc je pomocníkem pro různé potřeby pokožky celé rodiny, takže je vhodný pro miminka, děti, dospělé i seniory. Kdy je vhodné použít Sudocrem MULTI-EXPERT Při plenkové dermatitidě (neboli opruzenině) Sudocrem MULTI-EXPERT je vhodný nejen jako podpora při léčbě, ale i při prevenci plenkové dermatitidy. Při drobných poraněních pokožky Sudocrem MULTI-EXPERT si umí... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sudocrem je již více než 90 let spolehlivým spojencem maminek. Zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá léčit plenkovou dermatitidu. Navíc je pomocníkem pro různé potřeby pokožky celé rodiny, takže je vhodný pro miminka, děti, dospělé i seniory.

Kdy je vhodné použít Sudocrem MULTI-EXPERT
Při plenkové dermatitidě (neboli opruzenině)

Sudocrem MULTI-EXPERT je vhodný nejen jako podpora při léčbě, ale i při prevenci plenkové dermatitidy.

Při drobných poraněních pokožky

Sudocrem MULTI-EXPERT si umí poradit s podrážděnou pokožkou i u dospělých. Je vhodný na podporu léčby odřenin, které vznikají například při sportu. Napomáhá také při podráždění pokožky způsobeného drobnými poraněními, jako jsou například škrábance, menší popáleniny (mírné začervenání a bolestivost pokožky), které bývají součástí každodenního aktivního života dětí. Používá se také na ochranu pokožky v okolí poranění.

V případě dermatitidy při inkontinenci a proleženin u dospělých

V neposlední řadě Sudocrem MULTI-EXPERT napomáhá léčbě a prevenci proleženin* u pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko a také při podráždění pokožky způsobené inkontinencí u seniorů.

Jak používat Sudocrem MULTI-EXPERT

Při plenkové dermatitidě (neboli opruzenině)

- Krok 1: Ujistěte se, že pokožka zadečku vašeho miminka je před nanesením krému čistá a suchá.

- Krok 2: Před aplikací si umyjte a osušte ruce a poté aplikujte tenkou vrstvu ochranného krému Sudocrem MULTI-EXPERT na čistou pokožku.

- Krok 3: Jemně rozetřete krém krouživými pohyby. Vytvořte na pokožce tenký, průsvitný film.

- Krok 4: Po aplikaci si umyjte ruce.

Tyto kroky opakujte v průběhu dne tak často, jak je potřeba. Pokud se projevy plenkové dermatitidy nezlepší v průběhu několika dní, konzultujte s lékařem.

Ostatní použití při podrážené pokožce, odřeninách

- Krok 1: Před aplikací si umyjte a osušte ruce, naberte malé množství ochranného krému Sudocrem MULTI-EXPERT na konečky prstu.

- Krok 2: Aplikujte krém v místě podrážděné pokožky a jemně rozetřete krouživými pohyby. Vytvořte na pokožce tenký, průsvitný film.

- Krok 3: Po aplikaci si umyjte ruce.

Složení

Složení přípravku zůstalo téměř nezměněno od roku 1931. Unikátní formule dává přípravku vlastnosti, díky kterým zklidňuje a podporuje léčbu podrážděné pokožky. Účinnými složkami v přípravku Sudocrem MULTI-EXPERT jsou:

- Oxid zinečnatý – hlavní účinná složka, absorbuje přebytečnou vlhkost pod plenkou a tím vytváří pod plenkou příznivější prostředí.

- Lanolin – zklidňuje pokožku a navrací jí její vláčnost.

- Benzylalkohol – působí proti bakteriím a plísním a zabraňuje jejich množení.

- Benzylbenzoát a benzylcinamát – podporují růst nových buněk pokožky a tím hojení podrážděné pokožky.

Ochranný krém Sudocrem MULTI-EXPERT je dostupný ve velikostech: 60 g, 125 g, 250 g a 400 g.

Upozornění

Sudocrem MULTI-EXPERT je ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Ochranný krém na podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky, dermatitidy při inkontinenci u dospělých. Certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0482. Před použitím si PEČLIVĚ PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

* Léčba a prevence dermatitidy při inkontinenci snižuje riziko vzniku proleženin v oblasti pod plenou.

 

Výrobce: Merckle GmbH, Graf-Arco-Str. 3, 89079 Ulm, Německo

Distributor: Teva Operations Poland Sp. z o.o.

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Forest Tosara Ltd.
Značka Sudocrem
Hmotnost 400 g