Sunsun CUP-809 9 W

95 %
(81 hodnocení)

Kvalitní vnitřní UV-C lampa pro likvidaci řas a parazitů. Odstraňuje řasy a zákaly (bílý, zelený). - UV-C lampa o výkonu 9W je dostatečná pro akvária do 200 litrů. Pro ještě rychlejší nástup účinku je možné použít lampu ještě silnější. - Čerpadlo uvnitř zařízení o maximálním průtoku 700 l/h pumpuje vodu, která prochází přes UV-C zářivku uvnitř. Ozáření vody zajišťuje 100% sterilizaci - odstranění všech spór řas a jednobuněčných organismů způsobujících zákaly vody. - Obsahuje také biomolitan a... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní vnitřní UV-C lampa pro likvidaci řas a parazitů. Odstraňuje řasy a zákaly (bílý, zelený).

- UV-C lampa o výkonu 9W je dostatečná pro akvária do 200 litrů. Pro ještě rychlejší nástup účinku je možné použít lampu ještě silnější.

- Čerpadlo uvnitř zařízení o maximálním průtoku 700 l/h pumpuje vodu, která prochází přes UV-C zářivku uvnitř. Ozáření vody zajišťuje 100% sterilizaci - odstranění všech spór řas a jednobuněčných organismů způsobujících zákaly vody.

- Obsahuje také biomolitan a malý koš pro sypké médium. Např. pro použití aktivního uhlí nebo Seachemu Purigen pro ještě čistší vodu.

- Otočná hlavice pumpy umožňuje nasměrovat proud tam, kam potřebujete. Možnost připojení hadičky pro přivzdušňování vody.

Jedná se o nejnovější model. Podařilo se tak vyladit detaily předchozích modelů.

Voda je do filtru nasávána přes mřížku a molitan, což zabraňuje drobných živočichům jejich nasátí do zařízení.

Obsahem balení jsou i bio kuličky vhodné jako médium pro osídlení užitečnými bakteriemi - jsou umístěny ve filtračním koši nad UV-C zářivkou.
Zobrazit více