Sunsun HXS

86 %
(87 hodnocení)

Proces výměny vody je zdlouhavý, nepohodlný, často obtížný a hlavně častá činnost. Výrobek výrobce SunSun HXS-01 všechny tyto problémy řeší a má řadu výhod a vymožeností, aby celý proces výměny vody a odkalení dna byl rychlý a příjemný. Pro splnění těchto požadavků použil výrobce následující řešení - Odkalovač pomocí čerpadla odkaluje dno a zároveň odsává vodu. V uzavřeném systému cirkulace vody je k filtraci použita vhodná mikrosíťka z plastu, která zadrží všechny, i ty nejmenší nečistoty, a... Celý popis

Koupit za 1 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proces výměny vody je zdlouhavý, nepohodlný, často obtížný a hlavně častá činnost.
Výrobek výrobce SunSun HXS-01 všechny tyto problémy řeší a má řadu výhod a vymožeností, aby celý proces výměny vody a odkalení dna byl rychlý a příjemný.
Pro splnění těchto požadavků použil výrobce následující řešení - Odkalovač pomocí čerpadla odkaluje dno a zároveň odsává vodu. V uzavřeném systému cirkulace vody je k filtraci použita vhodná mikrosíťka z plastu, která zadrží všechny, i ty nejmenší nečistoty, a vrací vyčištěnou vodu zpět do nádrže. Síťovinu lze v případě potřeby snadno vyjmout a opláchnout. Konstrukce odkalovače umožňuje použití v široké škále hloubek akvária (od 20 do 70 cm). Splňuje tak požadavky většiny nádrží. Odkalovací čerpadlo je napájeno ze sítě pomocí dlouhého kabelu (280 cm). Toto řešení nevytváří žádná omezení, a co víc, nevyžaduje použití drahých baterií, které se rychle vybijí. Velká nádoba odkalovače zajišťuje správnou cirkulaci substrátu a má speciální korunku, která usnadňuje příjem vody. Odkalovač může fungovat jako čerpadlo pro výměnu vody. Systém otevřené cirkulace vody umožňuje vypuštění vody z nádrže spolu s odkalením a nádrž lze znovu naplnit. Pro odvod vody je nutno dokoupit hadici 12/16mm.
Srdcem zařízení je malé čerpadlo s vysokou účinností a nízkou spotřebou energie. Osa rotoru vyrobená z nerezové kovové slitiny a titanu činí odkalovač vhodný pro provoz s mořskou vodou.
Technická data: - účinnost: 350 l / h - spotřeba: 6W - pro nádrže s vodní hladinou 20 až 76 cm
Zobrazit více