Skvěle zpracovaná 5 dílná luxusní sada na manikúru, jejíž součástí jsou nůžky na nehty, nůžky na kůži, manikúrní zkosená pinzeta, kleště na nehty a safírový pilníček. Nástroje jsou uloženy v pevném kvalitním koženkovém pouzdru s moderním atraktivním vzorem a jednoduchým zavíráním na klip. Precizní zpracování všech nástrojů zajistí maximální spokojenost při používání. Popis: Manikúrní sada obsahuje 5 nástrojů: nůžky na nehty (9 cm), nůžky na kůži (9 cm), pinzeta manikúrní zkosená (9 cm), kleště... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skvěle zpracovaná 5 dílná luxusní sada na manikúru, jejíž součástí jsou nůžky na nehty, nůžky na kůži, manikúrní zkosená pinzeta, kleště na nehty a safírový pilníček. Nástroje jsou uloženy v pevném kvalitním koženkovém pouzdru s moderním atraktivním vzorem a jednoduchým zavíráním na klip. Precizní zpracování všech nástrojů zajistí maximální spokojenost při používání.

Popis:
Manikúrní sada obsahuje 5 nástrojů: nůžky na nehty (9 cm), nůžky na kůži (9 cm), pinzeta manikúrní zkosená (9 cm), kleště na nehty (10 cm) a safírový pilníček.

Vlastnosti:

- atraktivní design,
- kvalitní pevné koženkové pouzdro, vnitřní část je potažená tmavým jemným sametem,
- jednoduché a rychlé zavírání na klip,
- precizní zpracování nástrojů ze speciální nerezové oceli.
- Luxusní dárek pro každého, který nezklame ani ty nejnáročnější.
- Hmotnost 175 g.
- Vnější rozměry (D x Š x V): 145 mm x 90 mm x 20 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Surgana
Sady ano
Určení unisex