Suunto 9 Baro

91 %
(41 hodnocení)

Multisportovní chytré hodinky s GPS Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium pro aktivní sportovce. S měřením tepu, vzdálenosti, rychlosti, kalorií. Přesnějších měření dosahují pomocí barometrického čipu, jenž umožňuje funkce výškoměru, barometru a bouřkového alarmu. Motivují k pohybu, spolupracují s mobilem, umožňují plánovat a vyhodnocovat trénink. Plánovat trasy a vést po trase. Hodinky jsou vyrobené ve Finsku, s dlouhou výdrží, odolné a opravitelné (servisní centrum Suunto pro zákazníky z řady zemí... Celý popis

Koupit za 5 133 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Multisportovní chytré hodinky s GPS Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium pro aktivní sportovce. S měřením tepu, vzdálenosti, rychlosti, kalorií. Přesnějších měření dosahují pomocí barometrického čipu, jenž umožňuje funkce výškoměru, barometru a bouřkového alarmu. Motivují k pohybu, spolupracují s mobilem, umožňují plánovat a vyhodnocovat trénink. Plánovat trasy a vést po trase. Hodinky jsou vyrobené ve Finsku, s dlouhou výdrží, odolné a opravitelné (servisní centrum Suunto pro zákazníky z řady zemí EU je v Praze).

Hodinky Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium byly vytvořeny ve spolupráci s předními sportovci a konstruovány pro dlouhou výdrž na trase. Jsou vybaveny optickým měřením tepu (umožňují také využít i hrudní pás pro přesnější hodnoty tepu a RR interval). Hodinky jsou vybaveny vším důležitým, co používají i vrcholoví sportovci. S mobilní aplikací Suunto App se funkce hodinek rozšiřují – k dispozici máte tréninkový deník, s užitečnými přehledy, sledování cílů a také propojení s aplikacemi Strava, TrainingPeaks, Endomondo a mnoha dalšími.

Sportovní funkce

Hodinky Suunto 9  Baro Granite Blue Titanium mají desítky přednastavených sportovních režimů, např. pro triatlon, plavání, cyklistiku, běh – včetně režimů pro konkrétní typy tréninku a závody.

Hodinky vám poskytují přehledy o tréninkové zátěži, stavu odpočinku a zotavení a vašem výkonnostním růstu. Další sporty můžete do hodinek snadno nahrát a můžete si je také upravit.

Ovládání

Ovládání je jednoduché, v češtině, hodinky jsou vybaveny barevným dotykovým displejem. Vedle něho však zůstává ovládání tlačítky. Vše je podřízeno uživatelům, kteří potřebují sledovat hodinky při sportu bez zastavení, či bez ztráty kontroly nad tratí a ovládat je za jakýchkoli povětrnostních podmínek (včetně mrazu). Displej samotný je kontrastní s širokým pozorovacím úhlem a dobrou čitelností i za jasného slunečního světla.

Design

Ačkoli pro sportovce jsou důležité přesné funkce, odolnost a výdrž, řada uživatelů klade na přední místo i design. Za kvalitní ztvárnění získaly hodinky v roce 2019 ocenění IF Design Award v kategorii "Product".

Hlavní benefity

- GPS, navigace po drobečkové trase, navigace zpět a k bodům zájmu.

- Dlouhá výdrž baterie – 7 dní s 24/7 monitoringem, 25 až 120 hodin s GPS dle zvolené přesnosti.

- Více než 80 sportovních režimů.

- Baro výškoměr, barometr a kompas

- Safírové sklíčko, titanová luneta, tělo z kompozitního polyamidu

- Bouřkový alarm

- Orientační optické měření tepu 24 hodin / 7 dní a při aktivitách (přesný výpočet kalorií a intervaly výkonu).

- S hrudním pásem přesné měření tepu (pokud je součástí balení, nebo lze přikoupit).

- Sledování fyzické aktivity 24/7, spánku a regenerace.

- Určené i k plavání a šnorchlování, voděodolnost 100 m dle ISO 6425.

- Jednoduché ovládání (i v češtině).

Sportovní hodinky na mnoho let

- Vytvořené za přispění mnoha vrcholových sportovců a podle potřeb milionů sportovců po celém světě mají dlouhou morální životnost.

- Suunto 9 Baro jsou konstruované a testované i pro velmi náročné severské přírodní podmínky.

- Jsou voděodolné dle ISO 6425 do 100 m. Můžete s nimi bez obav nejen plavat ale i šnorchlovat.

- Mají vyměnitelný akumulátor, a pokud se časem rozbijí, jsou dobře opravitelné.

- GPS je velice přesná a nadto pokročilé softwarové technologie s využitím různých čidel v hodinkách zpřesňují výpočet řady parametrů, jako je trasa, rychlost a vertikální rychlost.

- Vyrobené v EU ve Finsku s podstatným podílem ruční práce a důkladné kontroly kvality.

Sada obsahuje

- Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium

- Napájecí a komunikační kabel

- Návod

Společné vlastnosti chytrých GPS hodinek Suunto

Hlavní řady sportovních hodinek tvoří modely s GPS. Vynikají dlouhou výdrží bez dobíjení. Outdoorová Suunta mají přesný barometrický výškoměr a barometr. Sportovní modely nesou stejné funkce, ale bez barometru a jen s GPS výškoměrem, který je zejména mimo otevřený terén méně přesný a spolehlivý.
Některé modely měří tep pomocí optického sensoru v hodinkách, což se hodí například pro přibližné celodenní monitorování aktivity. Některé GPS hodinky Suunto umožňují pro měření tepu použít lehký hrudní pás (funguje na principu EKG a je velmi přesný). Hrudní pás je vhodnější pro měření tepu při náročnějším tréninku a také při plavání. Sportovcům ho doporučujeme i pro hodinky s integrovaným měřením tepu.
GPS hodinky Suunto zaznamenávají trasu a dokáží navigovat po připravené trase. Vybrat si můžete téměř jakýkoli sport, pro který poskytují sportovcům důležité informace. Údaje zobrazované na displeji si můžete dokonce přizpůsobit. Hodinky spolupracují s mobilní aplikací, mají tréninkový deník, užitečné přehledy a analýzy, zobrazují notifikace z mobiln9ho telefonu a lze je využít v a desítkách dalších sportovních aplikací a služeb.

Jaké hodinky Suunto vybrat?

• Suunto 9 Peak – malé a lehké s barometrem, barometrickým výškoměrem, tepem, hodí se i pro ženy a také pro muže i s útlejším zápěstím.
• Suunto 9 Baro – outdoorový + multisportovní model s výraznější lunetou, barometrem, barometrickým výškoměrem a tepem.
• Suunto 9 – multisportovní model s tepem (nemá barometr ani barometrický výškoměr)
• Suunto Spartan Ultra – outdoorový + multisportovní model s barometrem a barometrickým výškoměrem (k měření tepu je třeba hrudní pás).
• Suunto Spartan Sport – multisportovní model bez barometru a bez barometrického výškoměru (k měření tepu nutný hrudní pás).
• Suunto 7 – hodinky s funkcemi „z obou světů" – chytrých sportovních hodinek a multiaplikačních hodinek s Google Wear OS, placením hodinkami a s dalšími možnostmi multiaplikačních hodinek. Mají barometr, barometrický výškoměr, měří tep v hodinkách.
• Suunto 5 – menší a cenově dostupné multisportovní model bez barometru a s měřením tepu v hodinkách. Je vhodný i pro útlejší zápěstí.
• Suunto 3 – kvalitní fitness hodinky bez GPS (lze však využít GPS mobilu) a s měřením tepu.

O značce Suunto

Suunto je značka sportovních, outdoorových a potápěčských hodinek, kompasů a přesných přístrojů. Sportovní hodinky Suunto se vyrábějí ve Finsku a prodávají ve více než 100 zemích světa. Název společnosti pochází z finského slova „suunta", což znamená „směr" nebo „cesta".
Důraz produkce je kladen na vysokou preciznost a ruční montáž, testování, odolnost, spolehlivost a vysokou opravitelnost. Jedno z evropských servisních center Suunto je v Praze.

Suunto se stalo lídrem mezi výrobci spolehlivých potápěčských hodinek a počítačů a inovátorem sportovních hodinek s měřením tepu a trasy a rychlostí pomocí GPS. Společnost založil v roce 1936 Tuomas Vohlonen, finský dobrodruh a vynálezce kompasu plněného kapalinou a se stabilní a přesnou střelkou. Od té doby firma vyrábí vysoce kvalitní kompasy a námořní navigační přístroje. Ty se odrážejí i v oblíbeném designu některých modelů hodinek, za který značka sklízí ocenění v designérských soutěžích. Značka Suunto dosáhla pouzice jednoho ze tří nejvýznamnějších výrobců sportovních GPS hodinek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Suunto
Odolnost proti vodě 100 m
Kompatibilní OS Android a iOS
Hrudní pás kompatibilní
Alarm / budík ano
Barometr ano
Měření tepové frekvence ano
GPS ano
Výškoměr ano
Kompas ano
Teploměr ano
Bluetooth ano
Měření rychlosti ano
Měření vzdálenosti ano
Hudební přehrávač ano
Spálené kalorie ano
Krokoměr ano
Vodotěsné ano
Výpočet kalorií ano
Intervalový trénink ano
Spánková aktivita ano
Stopky ano
Běh ano
Cyklistika ano
Chůze ano
Plavání ano
Fitness ano
Turistika ano
Triatlon ano
Veslování ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty