Světlekrémová růže SOLSY 60cm (M)

90 %
(16 hodnocení)

V naší kategorii levných růží najdete čerstvé řezané růže přímo z Holandska za výhodné ceny. Tyto růže nabízejí stejnou krásu a kvalitu jako dražší odrůdy, ale za mnohem příznivější cenu. Mohou být kratší stonky nebo mít menší květy, ale jejich kouzlo a vůně zůstávají nezměněny. Často se nám podaří získat tyto růže díky nadprodukci u pěstitelů. Pěstování růží je ovlivněno přírodou, a někdy dochází k větší produkci určité odrůdy než je poptávka. V takových případech nám pěstitelé nabídnou tyto nadbytečné... Celý popis

Popis

V naší kategorii levných růží najdete čerstvé řezané růže přímo z Holandska za výhodné ceny. Tyto růže nabízejí stejnou krásu a kvalitu jako dražší odrůdy, ale za mnohem příznivější cenu. Mohou být kratší stonky nebo mít menší květy, ale jejich kouzlo a vůně zůstávají nezměněny.
Často se nám podaří získat tyto růže díky nadprodukci u pěstitelů. Pěstování růží je ovlivněno přírodou, a někdy dochází k větší produkci určité odrůdy než je poptávka. V takových případech nám pěstitelé nabídnou tyto nadbytečné květy za zvýhodněné ceny, a my tyto úspory předáváme přímo vám, našim zákazníkům.
Všechny růže v této kategorii jsou vysoce kvalitní a nabízíme na ně 72hodinovou záruku. Užijte si krásu a vůni čerstvých růží bez toho, abyste utráceli příliš mnoho. Naše levné růže jsou ideální volbou pro každou příležitost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Florea
Řezané květiny ano