Nehormonální přírodní řešení menopauzy. Přípravek NatureVia PerfectDay obsahuje výtažky z ploštičníku, drmku, chmele a sójových bobů, které pomáhají ulevit ženám od nepříjemných příznaků menopauzy např. pocení, návaly, změny nálad, únava, podrážděnost. Ty jsou způsobeny poklesem hladiny estrogenů v období menopauzy. Přípravek je navíc obohacen o vitamin D pro zdravé a pevné kosti. Přípravek lze užívat dlouhodobě. Balení obsahuje 60 kapslí. Dávkování a způsob užití Doporučená dávka je 1 kapsle... Celý popis

Koupit za 444 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nehormonální přírodní řešení menopauzy. Přípravek NatureVia PerfectDay obsahuje výtažky z ploštičníku, drmku, chmele a sójových bobů, které pomáhají ulevit ženám od nepříjemných příznaků menopauzy např. pocení, návaly, změny nálad, únava, podrážděnost. Ty jsou způsobeny poklesem hladiny estrogenů v období menopauzy. Přípravek je navíc obohacen o vitamin D pro zdravé a pevné kosti. Přípravek lze užívat dlouhodobě.

Balení obsahuje 60 kapslí.

Dávkování a způsob užití
Doporučená dávka je 1 kapsle denně. Užívejte nejlépe večer.

Složení
Jedna kapsle obsahuje: ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa extract z oddenku) 40 mg, Novasoy extrakt ze sojových bobů (Glycine max, obsahuje 40 mg izoflavonů) 100 mg, drmek obecný (Vitex Agnus castus extrakt z plodů) 2000 mg, Chmel otáčivý (Humulus lupulus extrakt ze šištic) 480 mg, vitamin D3 5 mcg (100 %*).
Složení: Vitex agnus castus extrakt, protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, hydroxypropyl methylcelulóza), Humulus lupulus extrakt, Novasoy (sojový extrakt), želatina, Cimicifuga racemosa extrakt, cholecalciferol.
* RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění
Není určeno pro děti a těhotné ženy. Při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnění přerušte užívání a vyhledejte lékaře. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Naturevia
Forma produktu gely
Oblast užití menopauza
Určení unisex
Značka Naturevia
Věková skupina pro dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Zobrazit více parametrů