Swissten All in One 10000 mAh

93 %
(42 hodnocení)

SWISSTEN all-in-one slim power bank Qi 10.000 mA Opravdu nabušená power banka umožňující několik variant nabíjení, která vašemu iPhonu nakrmí baterii až na 50 % za pouhou půlhodinku. Nevybírejte si power banku. Nechte ji, ať si ona vybere vás. Je úplně jedno, máte-li zrovna k dispozici kabel s koncovkou Micro USB či USB-C, anebo z kapsy vytáhnete šňůru s konektorem typu Lightning pro váš iPhone. S power bankou Swisten all-in-one můžete nabíjet svůj smartphone i bezdrátově. Podmínkou je ovšem jeho... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SWISSTEN all-in-one slim power bank Qi 10.000 mA

Opravdu nabušená power banka umožňující několik variant nabíjení, která vašemu iPhonu nakrmí baterii až na 50 % za pouhou půlhodinku. Nevybírejte si power banku. Nechte ji, ať si ona vybere vás. Je úplně jedno, máte-li zrovna k dispozici kabel s koncovkou Micro USB či USB-C, anebo z kapsy vytáhnete šňůru s konektorem typu Lightning pro váš iPhone. S power bankou Swisten all-in-one můžete nabíjet svůj smartphone i bezdrátově. Podmínkou je ovšem jeho kompatibilita s technologií Qi. O informaci o aktuálním stavu zařízení a úrovni jeho nabití se postará integrovaný LCD displej, který aktivujete tlačítkem. Součástí balení je i kabel s konektory USB a Micro USB, kterým zařízení propojíte například s počítačem nebo adaptérem do autozásuvky.

Pro koho je power banka Swissten all-in-one s kapacitou 10.000 mAh stvořena?

- Pro majitele smartphonů Apple iPhone, které potřebují neustále energii a k drátovému nabíjení používají konektor typu Ligtning.

- Nadšení z ní budou všichni dobrodruzi pohybující se často mimo dosah elektrické sítě, kteří potřebují malou a kompaktní power banku do kapsy.

- Ti, kteří si pořídili smartphone s integrovanou technologií bezdrátového nabíjení Qi mohou přestat hledat vhodnou power banku, právě ji našli.

- Pro uživatele toužící nalézt malou kompaktní power banku s vysokou kapacitou a širokou škálou možností nabíjení a připojení.

Do džungle lesa i velkoměsta

Power banka Swissten all-in-one vás nezklame, ať již se vydáte na cesty do přírody nebo se budete pohybovat ve městě. 10.000 mAh v kapse s 3A výstupem vás podrží v jakékoliv situaci. Navíc díky extra rychlému bezdrátovému nabíjení svůj smartphone rychle vzkřísíte i pokud již svým výkonem výrazně pokulhával. Obnovte do 30 minut síly své i svého telefonu. Rychlý oběd spojený s rychlodobíjením pomocí technologie Power Delivery zajistí vám i vašemu iPhonu energií nabité odpoledne.

Klíčové parametry

- Kapacita 10.000 mA v kombinaci s unikátní možností dobíjení konektory Micro USB (starší smartphony), USB-C (moderní smartphony) i Lightning (technologie Apple).

- Technologie Qualcomm 3.0 pro rychlonabíjení telefonů s operačním systémem Android.

- Integrovaný LCD displej zobrazující aktuální stav power banky.

- Bezdrátové dobíjení Fast Charge pracující s technologií Qi.

- Tenké a kompaktní provedení jako stvořené pro nošení v kapse nebo v batohu.

- Technologie Power Delivery pro rychlonabíjení telefonů Apple iPhone.

Uživatelské hodnocení

Podle mého názoru je tato power banka jedním z nejlepších zařízení s kapacitou do 10.000 mAh na trhu. Je tak malá, že se vejde do ruky, disponuje tolika možnostmi nabíjení telefonu i vlastního připojení pro dobíjení, že vybrat si musí úplně každý. Já osobně pro můj Apple iPhone 8 preferuji možnost bezdrátového rychlonabíjení technologií Power Delivery. Navíc je za opravdu fantastickou cenu. Pro mě to byla jasná volba.

Oldřiška, Swissten.eu

 

POWER DELIVERY

Nabijte Váš iPhone na 50% baterie za 30 minut. Aby jste mohli využívat tuto funkci musíte vlastnit iPhone 8 a výš. Rychlé nabíjení podporují pouze speciální kabely USB-C/lightning, najdete ZDE. 

"Top produkt na trhu do 10 000 mAh". Celé srovnání je k dispozici na adrese: https://www.arecenze.cz/powerbanky/."
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Swissten
Kapacita 10000 mAh
Podložka ne
Typ článků Li-pol
S dobíjením ano
Hmotnost 247 g
Solární ne
USB-C konektor ano
Quick Charge 3.0 ano
Max. výstupní výkon 18 W
Bezdrátové nabíjení Qi ano
Max. výstupní proud 3 A
Počet výstupů 3
Svítilna ne
Displej ano
Zvýšená odolnost ne
Zobrazit více parametrů