Sylvanian Families - Toaleta a příslušenství set Toaleta sada. Jedná se o dřevěný záchod s květinovými doplňky. Část, kde může být připojen držák toaletního papíru a věšák na ručníky je velmi vhodný pro oddělení WC v místnosti. Vytvořte si osvěžující toaletní prostor košem s květinami. Figurky nejsou součástí balení. Věk: 3+ Značka Sylvanian Families vznikla v roce 1985 a následně se stala velmi populární nejen v Japonsku. Pod touto značkou jsou vydávány video hry i televizní animované seriály.... Celý popis

Koupit za 245 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sylvanian Families - Toaleta a příslušenství set
Toaleta sada. Jedná se o dřevěný záchod s květinovými doplňky. Část, kde může být připojen držák toaletního papíru a věšák na ručníky je velmi vhodný pro oddělení WC v místnosti.
Vytvořte si osvěžující toaletní prostor košem s květinami. Figurky nejsou součástí balení.
Věk: 3+
Značka Sylvanian Families vznikla v roce 1985 a následně se stala velmi populární nejen v Japonsku. Pod touto značkou jsou vydávány video hry i televizní animované seriály. Celý koncept hraček Sylvanian Families je umístěn do smyšlené vesnice Sylvanii, která leží ve Velké Británie v roce 1950. Sady figurek nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku a převlékání. Sylvanian Families podporuje zdravou hru, která pomáhá rozvíjet myšlenky a emoce.
Mohlo by Vás zajímat:

Značka: Sylvanian Families
Kolekce: Sylvanian Families Domečky
Druh: Sady figurek - Nábytek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sylvanian Families
Věk od 3 let
Druh domečky
Velikost 7.8 cm
Určení pro kluky a holky