Tefal PF 240E38

97 %
(2 hodnocení)

Vše o produktu Pain & Délices je nejúplnější a nejvíce všestranná domácí pekárna Tefal. Dopřejte si chuť domácí přípravy! 20 automatických programů pro snadnou přípravu domácího chleba a dalších pokrmů: dortů, těstovin, těsta na pizzu, džemu, ovesné kaše, müsli, jogurtu, jogurtového nápoje a cottage sýru. Obsahuje 3 programy na bezlepkové pokrmy. Čerstvý chléb v pár krocích! Vše je automatické! Vložte suroviny do nádoby na těsto, zvolte program a domácí pekárna udělá všechno ostatní za vás – od... Celý popis

Koupit za 3 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vše o produktu
Pain & Délices je nejúplnější a nejvíce všestranná domácí pekárna Tefal.

Dopřejte si chuť domácí přípravy! 20 automatických programů pro snadnou přípravu domácího chleba a dalších pokrmů: dortů, těstovin, těsta na pizzu, džemu, ovesné kaše, müsli, jogurtu, jogurtového nápoje a cottage sýru. Obsahuje 3 programy na bezlepkové pokrmy.

Čerstvý chléb v pár krocích! Vše je automatické! Vložte suroviny do nádoby na těsto, zvolte program a domácí pekárna udělá všechno ostatní za vás – od hnětení až po pečení! Velký displej vás informuje o parametrech a době pečení, takže máte vše pod kontrolou!

3 nastavení hmotnosti a 3 úrovně propečení Od 500 g do 1 kg chleba pro malý i velký hlad. Vyberte si barvu kůrky: od lehce propečené až po velmi křupavý chléb.

Čerstvě upečené pečivo kdykoli! Odložený start až za 15 hodin a funkce automatického ohřívání po dobu 1 hodiny.

Příprava domácích mléčných výrobků Díky speciální nádobě můžete připravit až 1 l čerstvého sýra nebo jogurtu. Součástí balení je i jeden filtr na výrobu cottage sýru.

Snadné použití, snadné čištění Odnímatelná nádoba na těsto pro snadné vyklopení pečiva. Lze mýt v myčce nádobí.

Kuchařka pro inspiraci V kuchařce najdete tradiční pečivo i originální recepty, jako je chléb s pečenými rajčaty nebo vídeňský čokoládový chlebíček! Příznivci zdravého stravování mohou vyzkoušet chléb bez soli, mrkvový chléb nebo chutný a lehký kaštanový koláč. Nesmíme zapomenout ani na recepty na jogurt a cottage sýr, které vás provedou použitím těchto nových programů! Kuchařka také obsahuje tipy a jednoduchá pravidla pro dosažení nejlepších výsledků.

Opravitelný výrobek - 10 let Určeno pro snadnou opravu, rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let, 6 500 servisních středisek na celém světě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Příkon 720 W
Odložený start ano
Displej ano
Počet hnětacíh háků 1
Hmotnost 6.3 kg
Počet pečících nádob 1
Materiál formy nerezové
Kapacita nádoby 1000 g
Výška 36 cm
Hloubka 33.9 cm
Šířka 33 cm
Počet programů 20
Program rychlé pečení ano
Program bezlepkové pečení ano
Možnosti nastavení stupně opečení kůrky střední, světlá, tmavá
Program marmeláda ano
Pečení baget ne
Funkce udržení teploty ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty