Tefal PF 610138

97 %
(33 hodnocení)

Neodoláte vůni čerstvě upečeného chleba nebo křupavé bagetky? Dopřejte si čerstvé pečivo kdykoliv na něj budete mít chuť díky domácí pekárně Tefal PF610138. Snadno a rychle si dokážete připravit chleba přesně tak, jak jej máte rádi, ale také dokonalé bagety, ovocný džem, koláč nebo těstoviny. Vaší fantazii ani chutím se meze rozhodně nekladou. Vyzkoušejte nové recepty a ingredience a vytvořte si tak vaše jedinečné domácí pečivo, na které se bude vždy těšit celá rodina. Jak bude pečivo vypadat?... Celý popis

Koupit za 4 227 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Neodoláte vůni čerstvě upečeného chleba nebo křupavé bagetky? Dopřejte si čerstvé pečivo kdykoliv na něj budete mít chuť díky domácí pekárně Tefal PF610138. Snadno a rychle si dokážete připravit chleba přesně tak, jak jej máte rádi, ale také dokonalé bagety, ovocný džem, koláč nebo těstoviny. Vaší fantazii ani chutím se meze rozhodně nekladou. Vyzkoušejte nové recepty a ingredience a vytvořte si tak vaše jedinečné domácí pečivo, na které se bude vždy těšit celá rodina.

Jak bude pečivo vypadat? To je jen na vás!
K dispozici vám bude hned 16 různých pečicích programů, z nichž si jistě vyberete ten momentálně nejvhodnější. Na výběr jsou až tři programy na bagety, devět na chléb a mnohé další pro přípravu těst nebo džemu. Zvolit si můžete rovněž jednu ze tří velikostí chleba i zabarvení kůrky. Sami si tak přesně zvolíte, jak by mělo pečivo vypadat a připravíte jej vždy přesně tak, jak jej máte nejradši. Jestliže budete chtít vyzkoušet něco nového, můžete využít přibalené tematické knihy receptů, která vám zaručeně poradí.

Nechte se budit vůní čerstvého pečiva
Dokonalé francouzské bagety upečete díky dvěma pečicím plechům z nepřilnavého materiálu. Bagety budou díky vytvarovanému plechu držet svůj tvar a budou tak vždy vypadat naprosto bezvadně. Pokud budete chtít čerstvé pečivo ke snídani, ideálně ještě teplé, můžete využít funkce odloženého startu. Pečivo se tak samo připraví, zatímco vy budete klidně spát. Praktická je také funkce automatického udržování teploty pečiva po dobu jedné hodiny.

Přehledný ovládací panel vám umožní intuitivně nastavit veškeré parametry pečení. Ovládání přístroje tak pro vás nebude představovat žádnou překážku ani zdržení. Upečte si v pohodlí vašeho domova vynikající čerstvé pečivo z těch nejlepších surovin, a to absolutně bez práce! S domácí pekárnou Tefal PF610138 vykouzlíte vždy jen to nejlepší pro sebe i pro celou rodinu.

 

Domácí pekárna na chléb bagety Home Bread Baguettes Vám připraví čerstvé pečivo, džem či těstoviny díky 16 přednastaveným programům.
Domácí chléb a bagety rychle a jednoduše.

- 2 pečící nepřilnavé plechy na bagety

- 16 programů: 3 na bagety, 9 na chléb, 1 těsto, 1 koláč, 1 džem, 1 těstoviny

- 3 nastavení hmotnosti (750g / 1000g / 1500g), 3 nastavení propečení kůrky

- funkce odložený start

- automatické udržování teploty: 1 hodina

- kniha receptů

- intuitivní ovládací panel

- 2 pečící nepřilnavé plechy na bagety

- 16 programů:3 na bagety, 9 na chléb, 1 těsto, 1 koláč, 1 džem, 1 těstoviny

- prémiová kniha receptů

- bílý plast s šedými detaily

- 3 nastavení hmotnosti (750g / 1000g / 1500g)

- 3 nastavení propečení kůrky (světlá / střední / tmavá)

- odložený start (bez zvukového signálu)

- automatické udržování teploty: 1 hodina

- pekařské pomůcky: nařezávač, štěteček

- příslušenství: odměrka, lžička, hák
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Příkon 1600 W
Odložený start ano
Displej ano
Počet hnětacíh háků 2
Hmotnost 7.9 kg
Hnětací háky ano
Počet pečících nádob 1
Časovač až na 15 h
Hmotnost chleba 750 - 1500 g
Kapacita nádoby 1500 g
Počet programů 16
Program rychlé pečení ano
Program bezlepkové pečení ano
Možnosti nastavení stupně opečení kůrky střední,světlá,tmavá
Program marmeláda ano
Pečení baget ano
Program samostatného pečení ano
Funkce udržení teploty ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty