- rozměr 180*76 cm půlený + elastický potah ZDARMA - výška 74 cm - instalace za 4 vteřiny - nosnost - plošné zatížení až 280 kg - baleno v kartonové krabici, rozměr 91*77*9cm  (0.063m3) - váha 13 kg/ 14 kg s kartonem - materiál: kovové lakované podnože - profil 25*1,00 mm + odolná plastová deska - tloušťka 4,1 cm - vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči  vodě, odolnost vůči UV záření - teplotní rozsah použití: odolnost - 50 C až 110 C Snadno omyvatelný, nenáročný na údržbu, manipulaci,... Celý popis

Koupit za 1 729 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- rozměr 180*76 cm půlený + elastický potah ZDARMA

- výška 74 cm

- instalace za 4 vteřiny

- nosnost - plošné zatížení až 280 kg

- baleno v kartonové krabici, rozměr 91*77*9cm  (0.063m3)

- váha 13 kg/ 14 kg s kartonem

- materiál: kovové lakované podnože - profil 25*1,00 mm + odolná plastová deska - tloušťka 4,1 cm

- vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči  vodě, odolnost vůči UV záření

- teplotní rozsah použití: odolnost - 50 C až 110 C

Snadno omyvatelný, nenáročný na údržbu, manipulaci, transport a skladování.

Profesionální skládací kempingový stůl PŮLENÝ je vhodný pro stravování 6 až 8 osob. Vhodný na různé trendy eventy - svatby, rodinné oslavy a dále chataře, kempaře, rybáře, závodníky, školy, obecní a městská kulturní centra, firemní akce - všude tam, kde potřebujete dočasně i trvale zvýšit kapacitu k usazení hostů a zároveň si nenaplnit skladovací prostory. Nabízí vysokou odolnost svrchní polyethylenové desky, která je lehce omyvatelná a dezinfikovatelná. V porovnání s konvenčním nábytkem je mnohem snadněji manipulovatelný. Chytíte ho za poutko jak "aktovku" a jdete. Už žádná odřená futra v domě. Projdete s ním do všech dveří. Výhodou je perfektní skladnost a mobilita. Sbalíte si ho pohodlně i do auta. Samozřejmostí je možnost opakovaných instalací a deinstalací. Uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na provoz jak v rental byznysu, tak v gastru. Kompatibilní se širokou škálou stolů podobných rozměrů.

Skládací cateringový stůl 180x75 cm intenzivně využíváme již dvě dekády na naší půjčovně https://www.party-stan.eu/, kde dostává pořádně zabrat! Musí vydržet více než 200 instalací, manipulací a  přeprav ročně. Velmi úspěšně obstává! Drží! Důvod? Dlouhá léta spolupracujeme s jedním jediným výrobcem, kterému předáváme naše zkušenosti z oblasti pronájmů v podobě požadavků na technické provedení výrobku. Náš výrobce nepoužívá recyklát pro výrobu vrchní plastové desky, nýbrž čistý, zcela nový POLYETHYLEN s vysokou hustotou. Naše stoly a židle NEJSOU vyrobené z recyklátu, oproti jiným konkurenčním výrobkům. Pro potřeby půjčovny nelze disponovat tím nejlevnějším s nízkou odolností, tím, co je kdesi v Asii vyrobeno z rozemletých pet lahví! Vyžadujeme maximální možnou odolnost materiálů. Vše, co sami vyrábíme nebo prodáváme, je používáno v našem rental byznysu.

Zakoupením výrobků značky TENTino® u nás získáváte jistotu pramenící z našich zkušeností, že výrobek je vyzkoušen a stále testován na naší půjčovně. Dostupnost všech náhradních dílů je u nás samozřejmostí - pouze však na stoly zakoupené u nás.

TIP: Na tento stůl nabízíme i strečový ubrus v různých barvách, stačí kliknout zde- ubrusy

Máte stůl a nemáte kde sedět?  Vyberte si z naší široké nabídky židlí.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tentino