The Last of Us: Part I

0 %
(0 hodnocení)

Už vás nebaví otáčet se mezi starými hrami ve vaší sbírce vlastněných titulů? Je čas na osvěžení! The Last of Us Part I je jednou z nejvýznamnějších akčních adventur, kterou vyvinulo studio Naughty Dog a kterou vám 2023-03-03 přineslo zavedené herní studio - Sony Interactive Entertainment LLC. Ať už jste v tomto žánru nováčkem, nebo veteránem, který zná většinu akčních adventur, tato hra nabízí osvěžující zážitek pro oba typy hráčů stejně. Kupte si Steam klíč The Last of Us Part I a vydejte se vstříc... Celý popis

Koupit za 1 237 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už vás nebaví otáčet se mezi starými hrami ve vaší sbírce vlastněných titulů? Je čas na osvěžení! The Last of Us Part I je jednou z nejvýznamnějších akčních adventur, kterou vyvinulo studio Naughty Dog a kterou vám 2023-03-03 přineslo zavedené herní studio - Sony Interactive Entertainment LLC. Ať už jste v tomto žánru nováčkem, nebo veteránem, který zná většinu akčních adventur, tato hra nabízí osvěžující zážitek pro oba typy hráčů stejně. Kupte si Steam klíč The Last of Us Part I a vydejte se vstříc dobrodružství, vyzkoušejte sadu ohromujících herních prvků, které titulu dodávají jedinečnost a odlišují jej od většiny ostatních her!

Žánr akčního dobrodružství
Hledáte způsoby, jak využít své skvělé reakční schopnosti a schopnosti kreativního myšlení? Pak je pro vás žánr akčních dobrodružství tím pravým. The Last of Us Part I Steam je jednou z nejnapínavějších a nejúchvatnějších her, které si z této kategorie můžete vybrat. Umožní vaší postavě zapojit se do boje i řešení hádanek najednou. Donutí vás jednat rychle a přemýšlet pečlivě. Zdokonalíte se v koordinaci rukou a očí, chytrém rozhodování i řešení problémů. Je to všechno, co jste kdy chtěli, a ještě víc.

To jsou důvody, proč je The Last of Us považováno za mistrovské dílo:

Tohle je hra, která se vyznačuje tím, že je aktualizována na novou generaci. Remake vylepšuje grafiku, vizuální stránku hry, snímkovou frekvenci i zvuk
Strhující scénář - Hra The Last of Us je vysoce ceněna pro svůj příběh a postavy
Násilné souboje - Aby hra dokázala, že přežití je klíčové a lidskost slábne, jsou souboje brutální a krvavé
Zombíci a lidé. Kdo je děsivější - zmutované zombie bez mozku, nebo lidé, kteří ztratili poslední zbytky lidskosti?
Left Behind - Hra obsahuje prequelový příběh DLC

Zažijte jednu z nejlepších her z éry PS3. Naughty Dog představuje postavami řízený, srdcervoucí příběh, bohatý na temné zvraty, ztráty a vykoupení. V pomalu se rozkládajícím, zombíky zamořeném světě musí Joel a Ellie bojovat o přežití.  
Zobrazit více

Parametry

Žánr adventury
Výrobce Naughty Dog

Podobné produkty