Therm-a-Rest NeoAir Topo Luxe

100 %
(2 hodnocení)

Největší verze karimatky Topo Luxe se svojí výškou 10cm je nejvyšší karimatkou Thermarest ze řady Neoair. V batohu zabere minimum místa a je vhodná na 3-sezonní použití Karimatka NeoAir NeoAir Topo Luxe je nafukovací karimatka americké značky Thermarest vhodná pro třísezónní použití. S výškou 10 cm se jedná o nejtlustší Neoair karimatku od značky Thermarest. Díky patentované technologii Triangular Core Matrix je dosaženo tepelného koeficientu R 3,7. Prochladnutí od země tedy nehrozí ani při pozdním... Celý popis

Koupit za 4 780 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Největší verze karimatky Topo Luxe se svojí výškou 10cm je nejvyšší karimatkou Thermarest ze řady Neoair. V batohu zabere minimum místa a je vhodná na 3-sezonní použití

Karimatka NeoAir NeoAir Topo Luxe je nafukovací karimatka americké značky Thermarest vhodná pro třísezónní použití. S výškou 10 cm se jedná o nejtlustší Neoair karimatku od značky Thermarest. Díky patentované technologii Triangular Core Matrix je dosaženo tepelného koeficientu R 3,7. Prochladnutí od země tedy nehrozí ani při pozdním podzimu.
Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ vytváří více než 100 vnitřních buněk. Reflexní bariéry drží ohřátý vzduch uvnitř matrace, což zvyšuje hodnotu tepelného odporu „R-value“ bez navýšení hmotnosti nebo objemu jako u klasických karimatek.Tato technologie izolačních vrstev uvnitř matrace funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět. Součástí balení je transportní obal, nafukovací vak a opravná sada.    
Nové ventilky TwinLock™ Valve:
Novinkou karimatek Thermarest pro sezónu 2020 je kompletně přepracovaný ventilek pro nafukování a vyfukování karimatky. 2 roky práce, 500 testovacích nocí v terénu, nespočet testování v laboratořích a více než 100 prototypů stojí za vývojem nového ventilku TwinLock™.
Pro větší karimatky ze série Camp & Comfort Thermarest poskytl ještě jednodušší možnost vypuštění. Namísto použití „křídel“ jako u systému pro menší karimatky WingLock, má systém TwinLock dva vyhrazené ventily: jeden jednosměrný ventil „IN“ a jeden vypouštěcí ventil „OUT“. Částečné otevření ventilu „OUT“ umožňuje odvzdušnit vzduch, zatímco plné otočení vám umožní vypustit vzduch z karimatky.
Pro vysvětlení největších předností si vystačíme s jednoduchými čísly. Nové ventily TwinLock, umožňují nafouknutí třikrát rychleji a pětkrát rychleji vyfouknutí než u předchozího modelu. Díky zpětné blokaci už navíc nebudete muset rychle zavírat ventilek aby vám váš pracně nafoukaný vzduch neutekl zase ven. Samozřejmostí je pak snadné používání i v rukavicích, do detailu promyšlený design, robustní konstrukce které nevadí bláto ani písek a extrémní životnost.  
V neposlední řadě zaujme i taková drobnost, že dojde-li ke zničení karimatky, ventilek je možné snadno vyndat a znovu použít. 

Hlavní přednosti karimatky NeoAir Topo Luxe:

nafukovací karimatka
vhodná na 3-sezonní použití
použití v kempu nebo na lehčím treku
Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™
vrchní materiál: 50D polyester úplet
spodní materiál: 50D polyester
jádro: uretanová pěna
nové a přepracované ventily TwinLock
tepelný koeficient (R-value): 3,7
hmotnost: 1005 g
rozměry: 196 × 76 cm
tloušťka: 10 cm
sbalené rozměry: 34 × 16 cm
skladovací obal, nafukovací vak
opravná sada
vyrobeno v Irsku

Omezená doživotní záruka Thermarest
Velikostní tabulka karimatek Thermarest
Jak vybrat karimatku?
Představení karimatky Neoair Topo Luxe:

Představení ventilu TwinLock (eng):
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Therm a rest
Materiál Polyester, Polyurethane, Nylon
Skládací ano
Použití 3-sezónní
Pro dvě osoby ne
Tepelný koeficient 3,7 R
Typ nafukovací

Podobné produkty