Thermaltake AH T200. Formát: Micro Tower, Model: PC, Materiál: SPCC. Pozice napájecího zdroje: Spodek, Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů: PS2. Podporované průměry předních ventilátorů: 120,140 mm, Podporované průměry vrchních ventilátorů: 120,140 mm, Podporované velikosti předních ventilátorů: 120,140,240,280 mm. Podporované pevné velikosti disků: 2.5,3.5". Šířka: 282 mm, Hloubka: 551,5 mm, Výška: 444,2 mm
Koupit za 4 083 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
86 %
Černé mikro pouzdro Thermaltake AH T200 (CA-1R4-00S1WN-00)
Doprava:
119 Kč
Skladem
4 083 Kč
Koupit za 4 083 Kč
79 %
Thermaltake AH T200 CA-1R4-00S1WN-00
Doprava:
zdarma
3 889 Kč
Koupit za 3 889 Kč
95 %
Thermaltake AH T200 CA-1R4-00S1WN-00
Doprava:
115 Kč
Skladem
3 774 Kč
Koupit za 3 774 Kč
Popis
Thermaltake AH T200. Formát: Micro Tower, Model: PC, Materiál: SPCC. Pozice napájecího zdroje: Spodek, Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů: PS2. Podporované průměry předních ventilátorů: 120,140 mm, Podporované průměry vrchních ventilátorů: 120,140 mm, Podporované velikosti předních ventilátorů: 120,140,240,280 mm. Podporované pevné velikosti disků: 2.5,3.5". Šířka: 282 mm, Hloubka: 551,5 mm, Výška: 444,2 mm
Parametry
| Typ | Micro / MiniTower |
| Výrobce | Thermaltake |
| Barva | černé |
| Doporučené umístění | na stůl |
| Audio na předním panelu | ano |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-C (USB 3.1) | 1 |
| 3.5mm jack na sluchátka | ano |
| 3.5mm jack na mikrofon | ano |
| USB-C | ano |
| Podporovaný formát zdroje | ATX PS2 |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Hloubka | 551.5 mm |
| Výška | 442 mm |
| Šířka | 282 mm |
| Hmotnost | 10.8 kg |
| Počet externích 3,5" slotů | 2 |
| Počet interních 2,5" slotů | 3 |
| Počet pozic na ventilátory | 4 |
| Počet předinstalovaných ventilátorů | 1 |
| Podpora 120mm ventilátorů | ano |
| Podpora 140mm ventilátorů | ano |
| Podporované velikosti ventilátorů navrchu | 2x120mm, 2x140mm |
| Podporované velikosti ventilátorů zepředu | 2x120mm, 2x140mm |
| Podporované velikosti ventilátorů zezadu | 1x120mm |
| Transparentní bočnice | ano |
| S podsvícením | ano |
| Materiál bočnice | temperované sklo |
| Maximální délka grafické karty | 320 mm |
| Maximální výška chladiče CPU | 150 mm |
| Vertikální montáž GPU | ano |
| Odnímatelné bočnice | ano |
| Přívětivost sestavení | pro středně pokročilé |
| S podporou vodního chlazení | ano |
| Maximální velikost vodního chladiče | 280 mm |
| Podporované velikosti radiátoru navrchu | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |
| Podporované velikosti radiátoru zepředu | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |
| Umístění předního panelu | zepředu |
| Prachové filtry | ano |
| Úroveň vybavení v balení | základní |
| MATX (Micro ATX) | ano |
| MITX (Mini ITX) | ano |