PC Exkluzivní přesnost pomocí technologie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology™! 3D (Hall Effect) magnetické senzory jsou umístěné na páce: 256 krát větší přesnost než u ostatních současných systémů (tj. rozlišení 16000 x 16000 hodnot!). Magnety zajišťují hladký pohyb bez tření s přesností břitvy, která neklesá v čase. Spirálová pružina ( o průměru 2.8 mm) umístěná uvnitř páky zajišťuje pevný, lineární a hladký pohyb. Joystick vhodný pro obě ruce! Tři odmontovatelné součásti umožňují perfektní... Celý popis

Koupit za 1 392 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

PC

Exkluzivní přesnost pomocí technologie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology™! 3D (Hall Effect) magnetické senzory jsou umístěné na páce:
256 krát větší přesnost než u ostatních současných systémů (tj. rozlišení 16000 x 16000 hodnot!). Magnety zajišťují hladký pohyb bez tření s přesností břitvy, která neklesá v čase. Spirálová pružina ( o průměru 2.8 mm) umístěná uvnitř páky zajišťuje pevný, lineární a hladký pohyb. Joystick vhodný pro obě ruce! Tři odmontovatelné součásti umožňují perfektní přizpůsobení joysticku pro použití levou nebo pravou rukou. Pilotování oběma rukama je nyní možné ve všech hrách, které jsou kompatibilní se dvěma joysticky.

Joystick obsahuje:
- 16 akčních tlačítek s identifikací ve stylu braillova písma
- 12 tlačítek na základně a 4 na páce
- jeden 8-cestný kloboučkový přepínač POV
- přepínač umožňující uživatelům nakonfigurovat 12 tlačítek umístěných na základně v pozici pro levou nebo pravou ruku

4 nezávislé osy, včetně otočného rudderu (kormidla, které je ovládáno otáčením páky)
- ergonomická spoušť ovládající brzdy (u civilních letadel) nebo rychlou střelbu vojenská letadla nebo vesmírné simulace)
- multi směrový kloboučkový přepínač (umožňuje panoramatické pohledy)

Ergonomická konstrukce zajišťuje optimální pohodlí. Široké opěrky snižují namáhání rukou. Těžká základna poskytuje zvýšenou stabilitu.

T.A.R.G.E.T pokročilý programovací software na PC: programování až 256 tlačítek systémů Thrustmaster:
Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor software: umožňuje propojit další periferie Thrustmaster (tak, aby byly rozpoznány jako jedno USB zařízení) a nahrávat a vytvářet další mapové profily ke každé hře. Vytvořte si své vlastní profily pro vylepšení letových simulátorů Thrustmaster a sdílejte je s komunitou Thrustmaster, ke stažení na adrese: http://support.thrustmaster.com.

- kompatibilní s T.Flight Rudder Pedals
- kompatibilní s TWCS Throttle
- kompatibilní s MFD Cougar Pack
- kompatibilní s T.16000M FCS

Obsah balení: joystick

- všechny produkty které lze dokoupit k tomuto setu se nacházejí v sekci Související zboží
Zobrazit více

Bazarové nabídky