Nechte všechny protivníky daleko za sebou a projeďte cílovou rovinkou jako vítěz! Sada volantu a pedálů Thrustmaster T248 XBOX z vás hravě udělá piráta silnic, vládce okruhu, spolehlivého řidiče nákladního vozidla či vášnivého farmáře bez ohledu na herní titul či preferované zařízení, neboť je plně kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows 10 a s herními konzolemi Xbox One a Xbox Series S / X. Tento precizně zpracovaný herní ovladač nabízí mnoho inovací, díky kterým poskytne dokonalý... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nechte všechny protivníky daleko za sebou a projeďte cílovou rovinkou jako vítěz! Sada volantu a pedálů Thrustmaster T248 XBOX z vás hravě udělá piráta silnic, vládce okruhu, spolehlivého řidiče nákladního vozidla či vášnivého farmáře bez ohledu na herní titul či preferované zařízení, neboť je plně kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows 10 a s herními konzolemi Xbox One a Xbox Series S / X. Tento precizně zpracovaný herní ovladač nabízí mnoho inovací, díky kterým poskytne dokonalý prožitek z jízdy. Například s technologií Force Feedback ucítíte každou nerovnost na vozovce nebo kontakt se svodidly či s jiným vozidlem.

Volant T248 má ergonomický design s pogumovanými úchyty pro naprosto pohodlný úchop a maximální komfort zajistí také individuální volba rotačního úhlu v rozsahu od 270 až do 1080°. Tento ovladač se dále pyšní interaktivním LED displejem s 20 režimy zobrazení, který usnadní a zpřehlední nastavení volantu i pedálů. K dispozici tak budete mít celou řadu informací o vašem herním počínání či možnost manuálního přizpůsobení jednotlivých funkcí, jako je výběr typu Force Feedback, převodový poměr, otáčky, nejlepší čas hráče na kolo a mnoho dalších užitečných funkcí a údajů.
Force Feedback
Sada volantu a pedálů Thrustmaster T248 XBOX se může pochlubit 3 módy hmatové zpětné vazby Force Feedback, které jsou kompatibilní se všemi hrami a lze je upravovat přímo na volantu.

- FFB 1 – jedná se o automatické nastavení podle herního obsahu, kdy je zpětná vazba úměrná síle požadované hrou
- FFB 2 – toto nastavení zpětné vazby zajistí lepší kontrolu smyku, což se skvěle hodí pro herní série, jako je Need for Speed, DiRT či Forza Horizon
- FFB 3 – posílená odezva zajistí maximální realističnost během jízdy, díky čemuž hráči pocítí veškeré fyzické efekty na trati i mimo ní – obrubníky, značky, jiná vozidla, změna terénu a další. Toto nastavení oceníte například při hraní různorodých simulátorů, včetně Gran Turismo, F1, iRacing, Project Cars, Euro Truck Simulator či Farming Simulator.
Systém Hybrid Drive
T248 XBOX poskytuje hráčům mimořádný výkon, který je až o 70 % vyšší než u modelu Thrustmaster T150. Precizní ovládání volantu garantuje 12bitové optické rozlišení, které vytváří více hodnot pro dokonalé čtení jeho polohy, díky čemuž hravě zvládnete ostré zatáčky i složité manévrování v terénu. Vynikající jízdní vlastnosti zabraňují neintuitivním pocitům a problémům s třením, které se běžně vyskytují u závodních volantů bez řemenového pohonu.
25 akčních tlačítek
Volant T248 XBOX nabízí téměř 2násobné množství akčních tlačítek než předchozí závodní řada T150, kdy se může pochlubit 25 tlačítky. Tato rozsáhlá řada fyzických a virtuálních tlačítek otevírá uživatelům spoustu funkcí díky možnosti naprogramování, takže snadno přiradíte závodní ovládací prvky v jakékoliv dostupné hře pro Windows a Xbox System. Zahrnuje například dvojici 2polohových enkodérů na koncích středových paprsků volantu a také speciální tlačítka pro ovládání Xboxu, včetně tradičních A, B, X a Y, pravých a levých páček (triggerů), D-Padu i Xbox Button.
Magnetické pedály a řadící páky
Magnetické pedály T3PM nabízí namísto 2 rovnou 3 magnetické pedály, takže nebudete ochuzení o klasickou spojku a možnost manuálního řazení. Pro maximální ergonomii jsou pedály vybaveny širokou podpěrkou nohy s protiskluzovou texturou, která v případě rozhodujících momentů zajistí pohotovou reakci. Brzdový pedál se pyšní progresivním odporem a navíc umožňuje 4 režimy tlaku pro dokonalou přesnost. Tato sada pedálů tedy představuje pozoruhodný skok vpřed z hlediska univerzálnosti, funkcí i odezvy ve hře, takže představuje ideální řešení pro závodní hry i simulátory všeho druhu.

Díky magnetické technologii H.E.A.R.T. umožňují pádlové řadicí páky superrychlé řazení s jasným a přesným pocitem aktivace, kterou zajistí velice krátká doba odezvy 30 ms. Tato patentovaná technologie je založená na bezkontaktním systému magnetů bez jakéhokoliv tření, takže poskytuje dlouhodobou bezprecedentní životnost produktu i při těch nejintenzivnějších herních relacích. Řadící páčky se totiž pyšní vysoce odolným spínačem s výdrží nejméně 500 000 aktivací, takže vám bude celá sada sloužit spolehlivě a po mnohem delší dobu.
Hlavní přednosti

- Sada volantu a pedálů Thrustmaster T248 XBOX z vás udělá piráta silnic i vládce okruhu
- Je kompatibilní s operačním systémem W10 a s herními konzolemi Xbox One a Xbox Series
- Precizně zpracovaný herní ovladač nabízí mnoho inovací pro dokonalý prožitek z jízdy
- Ergonomický design s pogumovanými úchyty zajistí pohodlný úchop za každé situace
- Volba rotačního úhlu až do 1080° znamená komfortní a naprosto bezbolestné hraní
- Volant se pyšní interaktivním LED displejem, který usnadní a zpřehlední nastavení
- Na volantu naleznete celkem 25 akčních tlačítek s možností naprogramování
- Ovládací panel zahrnuje 2polohové enkodéry i speciální tlačítka pro ovládání Xboxu
- K dispozici máte tlačítka A, B, X a Y, pravé a levé spouště, D-Pad či Xbox Button
- Sada volantu a pedálů T248 se může pochlubit 3 módy zpětné vazby Force Feedback
- Nabízí mimořádný výkon, který je až o 70 % vyšší než u modelu Thrustmaster T150
- 12bitové optické rozlišení vytváří více hodnot pro dokonalé čtení polohy volantu
- Sada nabízí namísto 2 rovnou 3 magnetické pedály = možnost manuálního řazení
- Brzdový pedál se pyšní progresivním odporem a nabízí 4 režimy tlaku
- Pádlové řazení je založené na technologii H.E.A.R.T s bezkontaktním systémem magnetů
- Tento systém slibuje provoz bez jakéhokoliv tření, což prodlouží životnost této sady
- Řazení s jasným a přesným pocitem aktivace zajistí velice krátká doba odezvy 30 ms
Specifikace

- Značka: Thrustmaster
- Řada: Racing Wheels
- Model: T248 XBOX
- Part Number: 4160782
- Určení: herní sada volantu a pedálů
Slučitelnost

- Typ připojení: kabelové
- Fyzické rozhraní: USB-C
- Platforma: PC, herní konzole
- Kompatibilita: Windows 10 / Xbox One / Xbox Series S / X
Funkce a výbava

- Počet tlačítek: 25
- Programovatelná tlačítka: Ano
- Speciální tlačítka pro Xbox: Ano
- Integrovaný D-Pad ovladač: Ano
- Počet pedálů: 3
- Typ řazení: pádlové
- Technologie řazení: H.E.A.R.T.
- Zpětná vazba: Force Feedback
- Počet režimů zpětné vazby: 3
Fyzické vlastnosti

- Barva: černá
- Čistá hmotnost: 2,7 kg
- Hmotnost balení: 7,07 kg
- Rozměry balení (Š x V x H): 48 x 35 x 37 cm
Obsah balení
- 1x volant Thrustmaster T248 XBOX
- 1x pedály Thrustmaster T3PM
- 1x 48W napájecí zdroj
- 1x napájecí kabel
- 1x USB kabel
- 1x sada pro uchycení
- 1x imbusový klíč
- 1x uživatelský manuál
Kód produktu: PNT44622286
Part no.: 4460182
EAN: PNT44622286
Zobrazit více

Bazarové nabídky