Tiande SPA Japonská rukavice

95 %
(44 hodnocení)

Spa rukavice TianDe - nová kvalita očisty celého vašeho těla! EcoDeViva Odstraňuje z pokožky vše přebytečné! Speciální „zrnitá“ vazba dělá z této rukavice opravdu multifunkční nástroj, který pečlivě odstraňuje zrohovatělé vrstvy pokožky, poskytuje masážní efekt, snižuje projevy „pomerančové kůže“, připravuje kůži na opalování. Pomocí této masážní rukavice docílíte peelingového ošetření pokožky, po kterém je pokožka hladká, pružná a hedvábně jemná. Pokožka bez nánosu odumřelých buněk lépe dýchá... Celý popis

Koupit za 177 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Spa rukavice TianDe - nová kvalita očisty celého vašeho těla! EcoDeViva
Odstraňuje z pokožky vše přebytečné!

Speciální „zrnitá“ vazba dělá z této rukavice opravdu multifunkční nástroj, který pečlivě odstraňuje zrohovatělé vrstvy pokožky, poskytuje masážní efekt, snižuje projevy „pomerančové kůže“, připravuje kůži na opalování.

Pomocí této masážní rukavice docílíte peelingového ošetření pokožky, po kterém je pokožka hladká, pružná a hedvábně jemná. Pokožka bez nánosu odumřelých buněk lépe dýchá a lépe přijímá kosmetické přípravky.

Spa masážní rukavice z celulózy se můžete používat pro:

- odstranění zrohovatělé vrstvy pokožky epidermis, díky této masáži bude vaše pokožka hladší, měkčí a se zdravou barvou

- ošetření hrubých míst jako kolena, paty a lokty, kterým navrací měkkost

- masírování pokožky, které snižuje výskyt celulitidy

- přípravu pokožky pro rovnoměrnější opálení jak na slunci, tak v soláriu

- prevenci proti zarůstání chloupků po holení nebo depilaci

- masírování a stimulaci krevního oběhu

- přípravu pokožky na další kosmetické procedury.

Spa rukavice aktivuje přirozené hydratační procesy. Peeling urychluje obnovu keratinocytů, na jejichž povrchu se nachází komplex molekul přírodního hydratačního faktoru (NMF). Molekuly přitahují a udržují vlhkost, vytváří vodní „polštář“, ze kterého může naše pokožka v případě potřeby „pít“.

Spa rukavice je vyrobena z celulózy. Pružná manžeta umožňuje rukavici připevnit na zápěstí a s maximálním pohodlím provést peelingové ošetření.

Použití:

Tělový peeling se provádí zdola nahoru masážními pohyby ve směru od dlaně k ramenu a od chodidel ke kyčli, poté provádějte masáž hrudníku, břicha a zad. Zvláště citlivá místa pokožky vyžadují opatrnější přístup. Provádění peelingového ošetření se nedoporučuje častěji než 1 krát za týden. 

Aktivní složky:

Přírodní lisovaná celulóza

Čistí a odstraňuje odumřelou kůži, snadno a rychle nasákne vodou, dobře napěňuje aplikované přípravky.
Zobrazit více