Zjemňující balzám na rty Fucoidan Ochrana nejen citlivých rtů Balzám Fucoidan je možné používat nejen na rty. Bude výborně fungovat na jakýchkoliv suchých a hrubých místech pokožky. Malé množství balzámu může navrátit jemnost a hebkost také loktům nebo patám. Příjemným bonusem je, že díky kompaktnímu balení můžete mít tento balzám vždy po ruce. V chladném období potřebuje jemná pokožka rtů zvýšenou ochranu. Působení větru a chladu způsobuje suchost a loupání pokožky rtů.  Zjemňující balzám Fucoidan:... Celý popis

Koupit za 177 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zjemňující balzám na rty Fucoidan
Ochrana nejen citlivých rtů
Balzám Fucoidan je možné používat nejen na rty. Bude výborně fungovat na jakýchkoliv suchých a hrubých místech pokožky. Malé množství balzámu může navrátit jemnost a hebkost také loktům nebo patám.

Příjemným bonusem je, že díky kompaktnímu balení můžete mít tento balzám vždy po ruce.

V chladném období potřebuje jemná pokožka rtů zvýšenou ochranu. Působení větru a chladu způsobuje suchost a loupání pokožky rtů. 

Zjemňující balzám Fucoidan:

- tvoří spolehlivou bariéru mezi škodlivým působením okolního prostředí a tenkou kůží rtů

- zvláčňuje, zjemňuje a vyživuje jakékoliv vysušené části pokožky

- má omlazující účinek. 

Doporučujeme používat s produkty ze stejné řady Fucoidan.

Použití:

Nanášejte na rty nebo na hrubá místa na pokožce.

 

Aktivní složky:

 

Bambucké máslo

Má ochranné a zvláčňující účinky. Mastné kyseliny v jeho složení chrání pokožku před dehydratací. Další cennou složkou másla jsou karisteroly – látky, které mají regenerační účinky.

 

Allantoin

Je ideální pro hojení tkání, tato látka přispívá k rychlé regeneraci kožních buněk. Kosmetické prostředky s alantoinem se doporučují zejména pro pokožku, která je vystavena nepříznivým vnějším vlivům, jako je přímé sluneční záření, vítr, mráz.

 

UV filtr

Je nezbytný pro jemnou pokožku rtů. Chrání před škodlivým ultrafialovým zářením, zabraňuje předčasnému stárnutí v souvislosti s aktivním pobytem na slunci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TianDe
Hmotnost 10 g