Titan T-1060 Premium PRO

100 %
(2 hodnocení)

Obrovský výkon 1,25 HP a zvětšená drtící komora 1400 ml, tento model předurčují k použití do vysoce vytížených kuchyní a domácností s velkým počtem členů 5+. Model T-1060 je navíc vybaven magnetickou ochranou hrdla Silver Guard®, která zachytí veškeré kovové předměty, které by jinak propadly do drtící komory. Drtič má kompletně odhlučněný motor i drtící komoru. Odhlučnění drtící komory oceníte právě při drcení, které je znatelně tišší než u nižších modelů, které mají odhlučněný pouze motor. Antibakteriální... Celý popis

Koupit za 8 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obrovský výkon 1,25 HP a zvětšená drtící komora 1400 ml, tento model předurčují k použití do vysoce vytížených kuchyní a domácností s velkým počtem členů 5+. Model T-1060 je navíc vybaven magnetickou ochranou hrdla Silver Guard®, která zachytí veškeré kovové předměty, které by jinak propadly do drtící komory. Drtič má kompletně odhlučněný motor i drtící komoru. Odhlučnění drtící komory oceníte právě při drcení, které je znatelně tišší než u nižších modelů, které mají odhlučněný pouze motor. Antibakteriální úpravu drtící soustavy Bio Shield® zase ocení každý, kdo si potrpí na čistotu v kuchyni.

Motory s permanentním magnetem, vzhledem k vysokým otáčkám, vynikají expresním drcením a díky tomu znatelné úspoře spotřebované vody, což je zejména v segmentu domácností vítaná výhoda. Díky nižší hmotnosti nezatěžují tolik dřez a je možné je instalovat i na tenkostěnné nerezové dřezy. Všechny modely drtičů TITAN je možné instalovat na jakoukoliv 3,5" (90 mm) dřezovou výpust, tedy na všechny granitové a drtivou většinu nerezových dřezů. Montáž je velice jednoduchá a díky přiloženému podrobnému návodu ji zvládne i průměrně zručný amatér.

Klíčové vlastnosti

- Dokonale pevný, celokovový 3-šroubový upínací systém.

- Obrovský výkon 1,25 HP. 

- Magnetická ochrana hrdla Silver Guard®. 

- Odhlučnění motoru i drtící komory.

- Vhodný do vysoce vytížených kuchyní a velkých domácností. 

- Motor s permanentním magnetem a příkonem 900 W. 

- Vysoké otáčky 2800 ot./min. zajišťují dokonalé rozmělnění odpadu.

- Celonerezová drtící soustava.

- Funkční sítko se shrabovacím nástavcem, které slouží jako funkční zátka a zároveň sítkový ventil u dřezu.

- Patentovaná antibakteriální úprava drtící soustavy Bio-Shield®.

- Pohodlné zapínání pomocí pneumatického spínače.

- Vývod na myčku.

- Připojený napájecí kabel 

Plná výbava

Celokovové tří šroubové hrdlo je velice důležitým prvkem drtiče. V porovnání s drtiči s plastovým hrdlem je uchycení pevnější, více omezuje vibrace a vnitřní průměr celokovového tří šroubového hrdla je o 13 mm širší, ačkoliv se oba systémy montují na dřezovou výpust 3,5" (9 cm). Díky tomu drcený odpad snáze projde do komory a práce s drtičem je snazší. 

Funkční sítko se shrabovacím nástavcem je dalším z velmi užitečných a hlavně ochranných prvků drtičů Titan. Když pomineme estetické hledisko, že tento sítkový ventil ve dřezu (oproti známé díře u drtičů s klasickou zátkou) vypadá naprosto skvěle, musíme zdůraznit hlavně funkční stránku tohoto příslušenství. Tento ventil funguje stejně jako klasický sítkový ventil u dřezů. Povytáhnutím sítko vodu propouští, zatlačením zašpuntuje dřez. V případě drcení je možné ho celý vytáhnout a použít jako shrabovací nástavec, díky tomu k drtiči nepotřebujete žádné další příslušenství. Dále (a to je hlavní) sítko chrání drtič před nechtěným propadnutím různých předmětů jako jsou lžičky, malé kuchyňské náčiní atd., které by po spuštění poškodily drtící ústrojí.

Pneumatický spínač slouží k dálkovému spouštění drtiče. Tlačítko se montuje do otvoru 35 mm a umisťuje se většinou na dřez nebo do pracovní desky. Tlačítko je s drtičem propojeno gumovou hadičkou a funguje na bázi vzduchového signálu, vlhkost nebo voda mu tudíž nevadí. 

Magnetická ochrana Silver Guard je pás silných magnetů, který se připne pod dřezem okolo hrdla drtiče a jeho magnetická síla zachytí všechny kovové předměty, které by jinak propadly do drtící komory a mohly by případně poškodit drtící ústrojí.

Značka TITAN

Značka TITAN je vlajkovou lodí amerického výrobce Anaheim Marketing International. Tento výrobce, zaměřený výhradně na výrobu kuchyňských drtičů působí na trhu více než 35 let a jedná se o druhého největšího výrobce kuchyňských drtičů na světě. Ve svém portfoliu má několik kvalitních značek drtičů z nichž TITAN disponuje nejširší výbavou, mezi kterou patří ocelový systém hrdla, pneumatický spínač a funkční zátka (multifunkční sítkový ventil) navržená ve stejném designu jako jsou 3,5" sítkové ventily u moderních kuchyňských dřezů. Patentovaná antibakteriální úprava drtící soustavy je pak samozřejmostí u všech značek tohoto výrobce. Kvalitní zpracování a bezporuchovost předurčují tyto drtiče stát se neocenitelným pomocníkem každé domácnosti.

Video 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titan
Otáčky 2800 ot./min.
Objem komory 1.4 l
Hmotnost 6.9 kg
Hlučnost 65 dB
Ochraná manžeta ano
Výška 43 cm
Příkon 900 W
Zobrazit více parametrů