Eleuterokok tinktura 50ml Tinktura s obsahem 36 % alkoholu Eleuterokok přispívá k mentální i fyzické výkonnosti při slabosti, vyčerpání a únavě, působí jako adaptogen. Povzbuzuje přirozenou obranyschopnost, posiluje imunitní systém. Během chladného období zklidňuje a uvolňuje horní dýchací cesty. Pomáhá při rekonvalescenci, obnově sil a rehabilitaci, podporuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení mozku a mentální aktivitu. Složení: voda, alkohol 36 %, eleuterokok ostnitý kořen. Doporučené dávkování:... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Eleuterokok tinktura 50ml

Tinktura s obsahem 36 % alkoholu

Eleuterokok přispívá k mentální i fyzické výkonnosti při slabosti, vyčerpání a únavě, působí jako adaptogen. Povzbuzuje přirozenou obranyschopnost, posiluje imunitní systém. Během chladného období zklidňuje a uvolňuje horní dýchací cesty. Pomáhá při rekonvalescenci, obnově sil a rehabilitaci, podporuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení mozku a mentální aktivitu.

Složení: voda, alkohol 36 %, eleuterokok ostnitý kořen.

Doporučené dávkování: po protřepání 20 – 40 kapek 2 - 3 x za den, nejlépe 30 minut před jídlem.
Denní dávka 60 kapek odpovídá extraktu z 1 750 mg rostlinné hmoty.

Doporučená doba užívání: 25 – 30 dnů, lze zopakovat za 1 – 2 týdny.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Země původu: Ukrajina

Doplněk stravy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TML
Objem 50 ml