Hair Liquid Regenerating Liquid With Keratin - Regenerační keratinová voda Keratinová vlasová voda Tomas Arsov Hair Liquid je složena z nízkomolekulárního keratinu a díky tomu se tato nejdůležitější složka tohoto produktu dostane až do struktury vlasového vlákna. Které je tvořeno až z 80% z keratinu. Hloubkově vyživí vlas zevnitř. A zároveň vlas chrání při fénování a dalších tepelných úpravách. Dopřejte svým vlasům prvotřídní regeneraci. Je vhodná pro všechny typy vlasů, jelikož díky svému unikátnímu... Celý popis

Koupit za 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hair Liquid Regenerating Liquid With Keratin - Regenerační keratinová voda

Keratinová vlasová voda Tomas Arsov Hair Liquid je složena z nízkomolekulárního keratinu a díky tomu se tato nejdůležitější složka tohoto produktu dostane až do struktury vlasového vlákna. Které je tvořeno až z 80% z keratinu. Hloubkově vyživí vlas zevnitř. A zároveň vlas chrání při fénování a dalších tepelných úpravách. Dopřejte svým vlasům prvotřídní regeneraci. Je vhodná pro všechny typy vlasů, jelikož díky svému unikátnímu složení jemné vlasy nezatěžuje, přírodní vlasy zdokonaluje. Silné a pevné vlasy zkvalitňuje a zlepšuje jejich vitalitu.

Aplikujte na vlhké vlasy po umytí rovnoměrně po celé délce vlasů a nechte chvíli působit. Rozčešte vlasy širokým hřebenem a vyfoukejte do sucha.

Běžná kúra: 1-2x týdně
Intenzivní kůra: 1x denně
Zobrazit více

Parametry

Značka Tpproduct
Určení dámská
Objem 200 ml
Typ produktu vody
Typ vlasů pro poškozené vlasy
Výrobce Topproduct