Moderní a luxusní pánské hodinky Tommy Hilfiger. Jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli. Na černém ciferníku se nacházejí tři menší subciferníky znázorňující datum, den v týdnu a 24 hodinový cyklus.
Koupit za 2 197 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Tommy Hilfiger 1710493 - Pánské hodinky + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
zdarma
2 197 Kč
Koupit za 2 197 Kč
96 %
Tommy Hilfiger Luca 1710493 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
2 090 Kč
Koupit za 2 090 Kč
Popis
Moderní a luxusní pánské hodinky Tommy Hilfiger. Jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli. Na černém ciferníku se nacházejí tři menší subciferníky znázorňující datum, den v týdnu a 24 hodinový cyklus.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | sportovní |
| Určení | pánské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro běžné použití (30–50 m) |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 180 g |
| Materiál skla | minerální |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | modrá |
| Barva ciferníku | šedá |
| Typ zapínání | zaklapávací spona |
| Umístění | na ruku |
| Formát číslic | s arabskými číslicemi |
| Barva přezky | modrá |
| Materiál přezky | ocel |
| Tloušťka | 12.4 mm |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Chytré funkce | bez chytrých funkcí |