Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Jenna. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Koupit za 1 965 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Tommy Hilfiger Jenna 1781942 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 965 Kč
Koupit za 1 965 Kč
95 %
Tommy Hilfiger 1781942 - Dámské hodinky + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 955 Kč
Koupit za 1 955 Kč
Popis
Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Jenna. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | elegantní |
| Určení | dámské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Průměr | 40.0 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Rozměry | 40 x 48 x 7.6 mm |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 63 g |
| Materiál skla | minerální |
| Délka řemínku | 18.5 cm |
| Osazení | bez osazení |
| Řada | Jenna |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | stříbrná |
| Barva ciferníku | bílá |
| Typ zapínání | posuvná spona |
| Šířka řemínku | 2 cm |
| Umístění | na ruku |
| Země původu | USA |
| Barva přezky | stříbrná |
| Materiál přezky | ocel |
| Šířka ciferníku | 4.0 cm |
| Velikost ciferníku | střední |
| Tloušťka | 8 mm |
| Tep | ne |
| Datum | ano |
| Kalendář | ano |
| Sekundovka | ano |
| Světový čas | ne |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Den v týdnu | ano |