Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Alexa. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 38 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník modrá a řemínek modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Koupit za 1 895 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Tommy Hilfiger Alexa 1782159 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 895 Kč
Koupit za 1 895 Kč
97 %
Tommy Hilfiger 1782159 Alexa
Doprava:
49 Kč
Skladem
3 311 Kč
Koupit za 3 311 Kč
98 %
Tommy Hilfiger 1782159 Alexa - 38 mm
Doprava:
59 Kč
Skladem
2 690 Kč
Koupit za 2 690 Kč
91 %
Tommy Hilfiger 1782159
Doprava:
79 Kč
Skladem
2 606 Kč
Koupit za 2 606 Kč
95 %
Tommy Hilfiger 1782159 + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
79 Kč
1 885 Kč
Koupit za 1 885 Kč
Popis
Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Alexa. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 38 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník modrá a řemínek modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | minimalistické |
| Určení | dámské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro běžné použití (30–50 m) |
| Průměr | 38 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Rozměry | 38 x 42 x 6.5 mm |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál skla | minerální |
| Délka řemínku | 3.8 cm |
| Řada | Alexa |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | modrá |
| Barva ciferníku | modrá |
| Typ zapínání | posuvná spona |
| Šířka řemínku | 1.3 cm |
| Umístění | na ruku |
| Formát číslic | bez číslic |
| Šířka ciferníku | 3.8 cm |
| Velikost ciferníku | malé |
| Typ lunety | pevná |
| Materiál lunety | ocel |
| Tloušťka | 6.0 mm |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| S chronografem | ne |