Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Harper. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 38 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník zlatá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Koupit za 2 251 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Tommy Hilfiger Harper 1782224 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
2 251 Kč
Koupit za 2 251 Kč
95 %
Tommy Hilfiger 1782224 - Dámské hodinky + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
zdarma
Skladem
2 241 Kč
Koupit za 2 241 Kč
91 %
Tommy Hilfiger 1782224
Doprava:
79 Kč
2 205 Kč
Koupit za 2 205 Kč
Popis
Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Harper. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 38 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník zlatá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | elegantní |
| Určení | dámské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Průměr | 38 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 88 g |
| Materiál skla | minerální |
| Osazení | bez osazení |
| Řada | Harper |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | zlatá |
| Barva ciferníku | růžová |
| Osvětlení | s luminiscencí |
| Typ zapínání | překlápěcí spona |
| Šířka řemínku | 1.8 cm |
| Umístění | na ruku |
| Země původu | USA |
| Formát číslic | s arabskými číslicemi |
| Barva přezky | zlatá |
| Materiál přezky | ocel |
| Velikost ciferníku | střední |
| Typ lunety | pevná |
| Materiál lunety | ocel |
| Datum | ano |
| Kalendář | ano |
| Sekundovka | ano |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Chytré funkce | bez chytrých funkcí |
| Den v týdnu | ano |
| 24h formát | ano |
| Tříručky | ano |