Tommy Hilfiger 1782759 na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. stříbrná barva řemínku a skládací spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.
Koupit za 1 790 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Tommy Hilfiger TH85 1782759 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
98 %
Tommy Hilfiger 1782759
Doprava:
zdarma
Skladem
4 090 Kč
Koupit za 4 090 Kč
98 %
Tommy Hilfiger TH 85 Crystals 1782759
Doprava:
zdarma
Skladem
5 041 Kč
Koupit za 5 041 Kč
100 %
Dámské hodinky TOMMY HILFIGER TH85 Crystals 1782759
Doprava:
zdarma
6 740 Kč
Koupit za 6 740 Kč
96 %
Tommy Hilfiger TH 85 Crystals 1782759
Doprava:
zdarma
Skladem
5 602 Kč
Koupit za 5 602 Kč
Popis
Tommy Hilfiger 1782759 na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem.
stříbrná barva řemínku a skládací spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.
stříbrná barva řemínku a skládací spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | elegantní |
| Určení | dámské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro běžné použití (30–50 m) |
| Průměr | 36.0 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Napájení | bateriové |
| Materiál skla | minerální |
| Osazení | krystaly |
| Řada | TH85 |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | stříbrná |
| Barva ciferníku | zelená |
| Typ zapínání | motýlková spona |
| Šířka řemínku | 1.7 cm |
| Umístění | na ruku |
| Formát číslic | bez číslic |
| Barva přezky | stříbrná |
| Materiál přezky | ocel |
| Šířka ciferníku | 3.6 cm |
| Velikost ciferníku | malé |
| Typ lunety | pevná |
| Materiál lunety | ocel |
| Výška | 10.1 mm |
| Rozteč řemínku | 17.0 mm |
| Tloušťka | 10.1 mm |
| Datum | ano |
| Kalendář | ano |
| Sekundovka | ano |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Chytré funkce | bez chytrých funkcí |
| Tříručky | ano |
| Zdobené kamínky | ano |