Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Shawn. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník černo-modrá a řemínek černo-modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.
Koupit za 1 790 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Tommy Hilfiger Shawn 1791618 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
95 %
Tommy Hilfiger 1791618 + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
zdarma
4 027 Kč
Koupit za 4 027 Kč
98 %
Tommy Hilfiger 1791618 Shawn
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
91 %
Tommy Hilfiger 1791618
Doprava:
zdarma
Skladem
3 496 Kč
Koupit za 3 496 Kč
Popis
Módní hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Shawn. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník černo-modrá a řemínek černo-modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | ocel |
| Styl | sportovní |
| Určení | pánské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Průměr | 46.3 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Rozměry | 46.3 x 46.3 x 9.5 mm |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 120 g |
| Materiál skla | minerální |
| Délka řemínku | 4.4 cm |
| Osazení | bez osazení |
| Řada | Shawn |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | modrá |
| Barva ciferníku | modrá |
| Osvětlení | s luminiscencí |
| Typ zapínání | motýlková spona |
| Šířka řemínku | 2.2 cm |
| Umístění | na ruku |
| Země původu | USA |
| Formát číslic | bez číslic |
| Šířka ciferníku | 4.63 cm |
| Velikost ciferníku | velké |
| Typ lunety | pevná |
| Materiál lunety | ocel |
| Výška | 9.5 mm |
| Tloušťka | 9.5 mm |
| Šířka | 46.3 mm |
| Datum | ano |
| Kalendář | ano |
| Sekundovka | ano |
| Čitelnost ve tmě | s dočasným svícením (luminiscence/LED) |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Chytré funkce | bez chytrých funkcí |
| Svítící | ano |
| S luminiscenčními ručičkami | ano |
| Den v týdnu | ano |
| Tříručky | ano |