Informace k hodinkám Tommy Hilfiger 1791722 - Výrobce: Tommy Hilfiger - Určení: pánské - Rozměry (mm): 46 - Typ strojku: baterie (quartz) Pouzdro - Materiál: - Ciferník - Barva ciferníku: - Řemínek - Řemínek: - - Barva řemínku: -
Koupit za 5 390 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791722
Doprava:
zdarma
Skladem
5 390 Kč
Koupit za 5 390 Kč
0 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791722
Doprava:
zdarma
Skladem
3 773 Kč
Koupit za 3 773 Kč
96 %
Tommy Hilfiger Bank 1791722 - 30 dnů na vrácení zboží
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 983 Kč
Koupit za 1 983 Kč
95 %
Tommy Hilfiger 1791722 - Pánské hodinky + 30 dní na vrácení zboží, Garance originality, Výměna baterie zdarma do 6 měsíců a Záruční i pozáruční servis.
Doprava:
79 Kč
1 973 Kč
Koupit za 1 973 Kč
Popis
Informace k hodinkám Tommy Hilfiger 1791722
- Výrobce: Tommy Hilfiger
- Určení: pánské
- Rozměry (mm): 46
- Typ strojku: baterie (quartz)
Pouzdro
- Materiál: -
Ciferník
- Barva ciferníku: -
Řemínek
- Řemínek: -
- Barva řemínku: -
- Výrobce: Tommy Hilfiger
- Určení: pánské
- Rozměry (mm): 46
- Typ strojku: baterie (quartz)
Pouzdro
- Materiál: -
Ciferník
- Barva ciferníku: -
Řemínek
- Řemínek: -
- Barva řemínku: -
Parametry
| Značka | Tommy Hilfiger |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | silikon |
| Styl | sportovní |
| Určení | pánské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Průměr | 46.0 mm |
| Materiál pouzdra | ocel |
| Rozměry | 46 x 46 x 11 mm |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Napájení | bateriové |
| Hmotnost | 86 g |
| Materiál skla | minerální |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | červená |
| Barva ciferníku | černá |
| Typ zapínání | trnová spona |
| Šířka řemínku | 2.1 cm |
| Umístění | na ruku |
| Formát číslic | bez číslic |
| Šířka ciferníku | 4.6 cm |
| Velikost ciferníku | velké |
| Tloušťka | 11.0 mm |
| Šířka | 46.0 mm |
| Se stopkami | ano |
| Datum | ano |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |