Jednopatrové školní pouzdro se dvěma klopami. Díky gumovým úchytům se do nich vejde celkem dvacetjedna pastelek, tužek a fixek. Tři širší úchyty poslouží na pravítko, kružítko či nůžky. Dva větší na gumu a ořezávátko. Penál je polstrovaný, takže spolehlivě ochrání všechny psací potřeby. Zapínání je řešeno kvalitními zipy s velkými taháčky. Ty umožňují dětem snadnější manipulaci. Pod klopou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, druhá poslouží třeba i na taháky. BONUS: Kreslení povoleno! Vnitřní... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednopatrové školní pouzdro se dvěma klopami. Díky gumovým úchytům se do nich vejde celkem dvacetjedna pastelek, tužek a fixek. Tři širší úchyty poslouží na pravítko, kružítko či nůžky. Dva větší na gumu a ořezávátko.
Penál je polstrovaný, takže spolehlivě ochrání všechny psací potřeby. Zapínání je řešeno kvalitními zipy s velkými taháčky. Ty umožňují dětem snadnější manipulaci.
Pod klopou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, druhá poslouží třeba i na taháky.
BONUS:
Kreslení povoleno! Vnitřní podšívka pouzdra je vyrobena z šedé látky s natištěnými obrázky. Ty si mohou děti vybarvit dle nálady a chuti. Naše malé doporučení - pro vybarvování budou lepší pastelky, fixy by se mohly rozpíjet.
POZOR:
Neperte penál v pračce! Je vyztužen papírem a ten praní rozhodně nepřežije.

Parametry:

Hmotnost
 200 g

Materiál
 100% Polyester

Výška
 21 cm

Šířka
 14 cm

Hloubka
 5 cm
Zobrazit více

Parametry

Barva modré
Výrobce Topgal
Určení pro kluky
Motiv Minecraft