TP-Link Deco P9, 3ks

98 %
(20 hodnocení)

Wi-Fi router Deco P9 (3-pack) značky TP-Link využívá bezdrátové připojení třídy AC1200 a HomePlug AV1000. Hybridní síť (WiFi + PLC Hybrid Mesh) výrazně zesiluje šířku pásma a díky tomu podporuje v připojení až 100 zařízení. Pro tento router neexistují překážky v podobě zdí a vzdáleností. Užijte si Wi-Fi kdekoliv v rozsahu až 560 m2. Systém využívá aplikaci Deco (snadné nastavení a správa) a je kompatibilní s Amazon Alexa. Signál skrze zdi Duální Wi-Fi + Powerline jsou geniálně zkombinované v Deco... Celý popis

Koupit za 4 080 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Wi-Fi router Deco P9 (3-pack) značky TP-Link využívá bezdrátové připojení třídy AC1200 a HomePlug AV1000. Hybridní síť (WiFi + PLC Hybrid Mesh) výrazně zesiluje šířku pásma a díky tomu podporuje v připojení až 100 zařízení.

Pro tento router neexistují překážky v podobě zdí a vzdáleností. Užijte si Wi-Fi kdekoliv v rozsahu až 560 m2. Systém využívá aplikaci Deco (snadné nastavení a správa) a je kompatibilní s Amazon Alexa.
Signál skrze zdi
Duální Wi-Fi + Powerline jsou geniálně zkombinované v Deco P9 a vytvářejí tak silnější mesh sítě. Vyšší rychlost a bezproblémové pokrytí má na starosti technologie Powerline, která prochází překážkami skrze elektrické rozvody.
Oživte mrtvé zóny
Hybridní systém pro celý dům poskytuje rozšířené pokrytí až do plochy 560 m2 (dvě pásma Wi-Fi a elektrické vedení). Díky powerline technologii maže oblasti se slabým signálem.

Síťovou rychlost zvládá až třikrát rychlejší než předchozí generace routerů. Díky bezdrátové technologii 802.11ac poskytuje Deco připojení až pro 100 zařízení. Už žádné další ukládání do vyrovnávací paměti a žádné další zpoždění.
Rodičovská kontrola
Vytvořte bezpečnou síť pomocí profilů pro každého člena rodiny a nastavte vlastní časové limity a online časové limity. Nastavení zabezpečení zvládnete jedním stisknutím. Blokujte webové stránky na základě věkové přiměřenosti.
Nastavte limity a zjistěte, které stránky vaše děti navštěvují a kolik času stráví na každé z nich. Odpočiňte si od signálu při večeřích a při rodinných hrách. Stačí stisknout tlačítko pro pozastavení přístupu.
Rozšiřte síť
Všechny Deco produkty pracují společně a je tak snadné rozšířit pokrytí Mesh Wi-Fi kdykoliv přidáním dalších Deco zařízení. I Deco P9 je kompatibilní se všemi Deco modely a vytváří Mesh síť.
Hlavní přednosti

Třída bezdrátového připojení AC1200 + HomePlug AV1000
WiFi + PLC Hybridní síť, která účinně zesiluje šířku pásma
Technologie Powerline prochází zdmi díky elektrickým rozvodům
Jednoduché a chytré nastavení i správa s aplikací Deco
Hardware je kompatibilní s Amazon Alexa
Maximální rozsah pokrytí Wi-Fi činí až 560 m2
Podporuje připojení až pro 100 zařízení

Specifikace

Značka
TP-Link

Model
Deco P9

Určení
Wi-Fi router

Počet kusů
3 pack

Hardware

Procesor
Qualcomm CPU

Rozhraní
2 gigabitové ethernetové porty (WAN / LAN auto-sensing) na jednotku Deco

Anténa
2 interní dvoupásmové antény na jednotku Deco

Software

Kvalita služby
WMM

Typ WAN
Dynamická IP / Statická IP / PPPoE / L2TP / PPTP

Správa
lokální / vzdálená

DHCP
server, klient

Řízení přístupu
seznam zakázaných stránek

Firewall Security
SPI Firewall

Pokročilé funkce
rodičovská kontrola / kvalita služeb / měsíční zprávy / automatická aktualizace FW / rozšíření Wi-Fi přidáním dalších jednotek Deco

Hostující síť
1 x 2.4 GHz + 1 x 5 GHz

Podpora
IPv6 / IPv4 / předávání portů / beamforming

APP
snadné nastavení pomocí Deco App

Wi-Fi

Bezdrátové standardy
IEEE 802.11 ac / n / a 5 GHz, IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz

Frekvence
2,4 GHz a 5 GHz

Rychlost signálu
300 Mbps na 2,4 GHz / 867 Mbps na 5 GHz

Vysílací výkon
FCC:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP-Link
Přenosová rychlost 1000 Mb/s
S WiFi ano
Mesh WiFi ano

Podobné produkty