TP-Link Tapo P110 (1-pack)

98 %
(71 hodnocení)

TP-LINK Tapo P1100 P110 od společnosti TP-LINK je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která chce být "chytrou". Nabídne vám celou řadu užitečných funkcí od vzdáleného ovládání funkce zásuvky včetně časovače. Vše můžete ovládat hlasem díky integraci se systémem Google Assistant a Amazon Alexa. Hlavní přednosti Ovládání na dálku - Okamžitě zapněte nebo vypněte připojená zařízení, ať jste kdekoli prostřednictvím aplikace Tapo Plán - Přednastavte plán pro automatickou správu zařízení Časovač -... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TP-LINK Tapo P1100
P110 od společnosti TP-LINK je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která chce být "chytrou". Nabídne vám celou řadu užitečných funkcí od vzdáleného ovládání funkce zásuvky včetně časovače. Vše můžete ovládat hlasem díky integraci se systémem Google Assistant a Amazon Alexa.

Hlavní přednosti

Ovládání na dálku - Okamžitě zapněte nebo vypněte připojená zařízení, ať jste kdekoli prostřednictvím aplikace Tapo
Plán - Přednastavte plán pro automatickou správu zařízení
Časovač - Vytvořte seznamy časovačů pro připojenou elektroniku
Hlasové ovládání - Spravujte zásuvku pomocí hlasových příkazů přes Amazon Alexa nebo Google Assistant
Režim pryč - Automaticky zapíná a vypíná zařízení v různých časech, aby poskytoval dojem, že je někdo doma
Podporuje Google Assistant a Amazon Alexa
Monitoring spotřeby energie

Vzdálené ovládání
Nechali jste ve vedlejším pokoji něco zapnutého ve vaší chytré zásuvkce P110 a chcete to změnit? Nebo již nejste doma a máte pochybnosti o odpojení některého z přístroje od zásuvky? Pak využijte aplikace Tapo. Spolehlivě s její pomocí odpojíte daný přístroj od elektrické energie.

Nastavte si plán zapínání a vypínání
Jdete každý den v šest ráno do koupelny? Zapínáte pravidelně čističku vzduchu? Nechte P110, aby to dělala za vás. Stačí nastavit plán akcí a je to!

Minimalistické provedení a snadné zapojení
P110 je vlastní kompaktní design, díky němuž neblokuje sousední zásuvky. Vyniká snadným nastavením a použitím. K jejímu zařazení do elektrické sítě není potřeba žádný rozbočovač, vše lze rychle nastavit a snadno spravovat pomocí bezplatné aplikace Tapo.
Klíčové vlastnosti
Zapojte si chytré zařízení do vaší domácnosti a zpříjemněte si její ovládání.  Umožní vám to patice do evropské zásuvky, která je průchozí (lze do ní zapojit další zařízení). Nastavení a ovládání je možné přes Bluetooth a WiFi 802.11 b/g/n. Maximální zatížení: 2300 wattů, 10 ampérů. Podporuje ovládání hlasem (Google Assistant, Amazon Alexa). Sledování spotřeby energie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP-Link
Maximální zatížení 3680 W
WiFi 2,4 GHz ano
Bluetooth ano
Podporující Android ano
Podporující iOS ano
Kompatibilní s Google Assistant ano
Kompatibilní s Amazon Alexa ano
S měřením spotřeby energie ano
Zobrazit více parametrů