Transcend 128GB JetFlash 890, USB-C/USB 3.1 duální flash disk, malé rozměry, stříbrný kov, odolá prachu i vodě Seznamte se s novou generací technologie USB, Typ-C. JetFlash 890 je ultralehký…
Koupit za 1 388 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Transcend 128GB JetFlash 890, USB-C/USB 3.1 duální flash disk, malé rozměry, stříbrný kov, odolá prachu i vodě
Seznamte se s novou generací technologie USB, Typ-C. JetFlash 890 je ultralehký…
Seznamte se s novou generací technologie USB, Typ-C. JetFlash 890 je ultralehký…
Parametry
| Výrobce | Transcend |
| Kapacita | 128 GB |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Rychlost při čtení | 130 MB/s |
| Konektor | USB-A |
| Počet konektorů | se dvěma konektory |
| Úroveň rychlosti | rychlé |
| Hmotnost | 3 g |
| Tělo | kovové |
| Barva | vícebarevné |
| Výška | 9 mm |
| Délka | 29 mm |
| Šířka | 14 mm |
| Konstrukční provedení | s odnímatelným víčkem |
| Voděodolné | ano |
| Prachuvzdorné | ano |
| Úroveň odolnosti | odolné proti vodě a prachu |
| OTG | ano |