Proměňte svůj prostor s úžasnou skleněnou dekorační vázičkou / svícnem Tilli - Ø  9*9,5cm! Dodejte každé místnosti dotek elegance a stylu s tímto krásným a všestranným kouskem. Ideální pro předvedení vašich oblíbených květin nebo vytvoření teplé a příjemné atmosféry s blikající svíčkou. Nenechte si ujít tento kousek do domácnosti. Chyťte ten svůj hned! Použijte tuto vázu k dekoraci malých květin nebo ji použijte jako svícen. Ke skleněné vázičce je možno dokoupit svícen určený pro skleněné lahvičky.... Celý popis

Koupit za 88 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proměňte svůj prostor s úžasnou skleněnou dekorační vázičkou / svícnem Tilli - Ø  9*9,5cm! Dodejte každé místnosti dotek elegance a stylu s tímto krásným a všestranným kouskem. Ideální pro předvedení vašich oblíbených květin nebo vytvoření teplé a příjemné atmosféry s blikající svíčkou. Nenechte si ujít tento kousek do domácnosti. Chyťte ten svůj hned!
Použijte tuto vázu k dekoraci malých květin nebo ji použijte jako svícen. Ke skleněné vázičce je možno dokoupit svícen určený pro skleněné lahvičky.
Průměr otvoru: Ø 2 cm.
Zobrazit více