Americké duo z Ohia vzniklo v roce 2009. Než pánové Tyler Joseph a Josh Dun podepsali smlouvu s velkou gramofirmou, vydali si sami dvě alba. Dnes patří k nejpopulárnějším alternativně rockovým skupinám světa. Celosvětový komerční průlom zaznamenali v roce 2016 s albem Blurryface (vyšlo o rok dřív), na kterém najdete hit Stressed Out. Pozici jedné z nejinspirativnějších kapel rockového světa potvrdili deskou Trench (2018). Sedmé album americké dvojice. Skupina ho označuje za závěrečnou část série... Celý popis

Koupit za 409 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Americké duo z Ohia vzniklo v roce 2009. Než pánové Tyler Joseph a Josh Dun podepsali smlouvu s velkou gramofirmou, vydali si sami dvě alba. Dnes patří k nejpopulárnějším alternativně rockovým skupinám světa. Celosvětový komerční průlom zaznamenali v roce 2016 s albem Blurryface (vyšlo o rok dřív), na kterém najdete hit Stressed Out. Pozici jedné z nejinspirativnějších kapel rockového světa potvrdili deskou Trench (2018).
Sedmé album americké dvojice. Skupina ho označuje za závěrečnou část série koncepčních desek, je pojmenováno podle hrdiny z páté studiovky Trench (2018). Podobně jako na předchozích albech jsou i příběhy z Clancy zasazeny do metaforického světa Trench a dystopického města Dema. Nahrávku koprodukovali Joseph Tyler a Paul Meany, americký multiinstrumentalista a zpěvák, jenž se podílel i na Trench a covidovém singlu Level Of Concern. Twenty One Pilots s jeho domovskou alternativně rockovou skupinou Mutemath spolupracovali také na působivém projektu TOPxMM, jehož součástí byla jedinečná studio session. Záznam pěti hitů Twenty One Pilots přepracovaných do intimních live verzí najdete třeba na YouTube. Clancy si můžete pořídit na CD a také v několika barevných variantách na LP.
Skladby:
1. Overcompensate
2. Next Semester
3. Backslide
4. Midwest Indigo
5. Routines in the Night
6. Vignette
7. The Craving (Jenna's Version)
8. Lavish
9. Navigating
10. Snap Back
11. Oldies Station
12. At the Risk of Feeling Dumb
13. Paladin Strait
Zobrazit více

Parametry

Interpret Twenty One Pilots
Typ nosiče CD