Ultradesk MOMENTUM černý

85 %
(2 hodnocení)

Herní stůl ULTRADESK MOMENTUM Disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Atraktivní moderní design je samozřejmostí. Pro ty, Herní stůl ULTRADESK MOMENTUM Disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Atraktivní moderní design je samozřejmostí. Pro ty, kteří si potrpí na organizaci, tu je speciální prostor pro kabely stolu,... Celý popis

Koupit za 5 367 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní stůl ULTRADESK MOMENTUM Disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Atraktivní moderní design je samozřejmostí.

Pro ty,
Herní stůl ULTRADESK MOMENTUM Disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Atraktivní moderní design je samozřejmostí.

Pro ty, kteří si potrpí na organizaci, tu je speciální prostor pro kabely stolu, který je bezpečně a stylově uschovají.

Další výhodou je velká XXL podložka pod myš, která se se stolem designově doplňuje a nabízí Vám mnohem větší herní plochu. Silná podložka pod myš je omyvatelná, vodotěsná a zaručuje ideální sledování každého senzoru myši. Nabízí měkký horní povrch, gumovou základnu, takže se nehne z místa a prošité okraje pro ochranu. Podložka je vyrobena z prvotřídních materiálů, díky nimž je velmi odolná.
Spokojenost je také závislá na těch menších detailech.Kromě 2 velkých otvorů pro kabely, využívá stůl také dlouhou polici pro prodlužovací šňůry.
Malé inovace, které hmatatelně ovlivňují pohodlí hráče - háček na sluchátka, držák nápojů a stojan na mini zařízení s USB porty. Tento herní stůl také obsahuje držák mobilního telefonu s nastavitelným úhlem. Všechny zmíněné doplňky umožňují dokonalou organizaci prostoru na pracovní ploše.

Rozměry
Délka: 152,5 cm
Šířka: 70 cm
Výška: 75,5 cm
Balení 1: 85 x 75 x 17,5 cm
Balení 2: 71 x 9,7 x 8,5 cm

 
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Výrobce Ultradesk
Materiál nohou kov
Materiál desky MDF
Systém pro správu kabelů ano
Podsvícení ne