Zkoušečka napětí pro elektrikáře multifunkční vadaska extrémně odolná UNI-T UT15C 12 - 690 V AC/DC Multifunkční extrémně odolná zkoušečka pro elektrikáře ergonomické provedení test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC test vodivosti s optickou a akustickou indikací a LCD displejem TECHNICKÁ SPECIFIKACE:• multifunkční extrémně odolná zkoušečka • ergonomické provedení • test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC • test vodivosti s optickou a akustickou indikací • patentovaný test rotace fází • tělo... Celý popis
Koupit za 1 247 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
07750028 Zkoušečka UNI-T UT15C 07750028
Doprava:
79 Kč
1 247 Kč
Koupit za 1 247 Kč
96 %
Tester napětí a spojitosti Uni-T UT15C
Doprava:
67 Kč
1 029 Kč
Koupit za 1 029 Kč
85 %
UNI-T UT15C
Doprava:
89 Kč
962 Kč
Koupit za 962 Kč
97 %
SAPRO Profi zkoušečka napětí UNI-T UT15C 475UT15C
Doprava:
89 Kč
Skladem
847 Kč
Koupit za 847 Kč
100 %
SAPRO Profi zkoušečka napětí UNI-T UT15C
Doprava:
69 Kč
Skladem
836 Kč
Koupit za 836 Kč
Popis
Zkoušečka napětí pro elektrikáře multifunkční vadaska extrémně odolná UNI-T UT15C 12 - 690 V AC/DC
Multifunkční extrémně odolná zkoušečka pro elektrikáře ergonomické provedení test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC test vodivosti s optickou a akustickou indikací a LCD displejem
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:•
multifunkční extrémně odolná zkoušečka
• ergonomické provedení
• test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC
• test vodivosti s optickou a akustickou indikací
• patentovaný test rotace fází
• tělo přístroje je odolné proti působení vody a prachu (stupeň krytí IP65)
• osvětlení měřícího hrotu
• dobře čitelný displej
• ochranná krytka na hroty
• jednopólový test
• detekce napětí i při vybitých bateriích nebo bez baterií
• rychlá odezva (
Multifunkční extrémně odolná zkoušečka pro elektrikáře ergonomické provedení test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC test vodivosti s optickou a akustickou indikací a LCD displejem
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:•
multifunkční extrémně odolná zkoušečka
• ergonomické provedení
• test napětí v rozsahu od 12 do 690V AC/DC
• test vodivosti s optickou a akustickou indikací
• patentovaný test rotace fází
• tělo přístroje je odolné proti působení vody a prachu (stupeň krytí IP65)
• osvětlení měřícího hrotu
• dobře čitelný displej
• ochranná krytka na hroty
• jednopólový test
• detekce napětí i při vybitých bateriích nebo bez baterií
• rychlá odezva (
Parametry
| Výrobce | UNI-T |
| Typ měřiče | voltmetry |
| Přenosné | ano |
| Klešťové | ne |
| Měření napětí do | 690.0 V |
| Hlavní použití | servis a údržba |
| Podpora True‑RMS | ne |
| Stupeň krytí IP | IP65 |
| Digitální | ano |
| Střídavé napětí | ano |
| Stejnosměrné napětí | ano |
| Kontinuita | ano |
| Frekvence | ano |
| Vhodné prostředí | pro venkovní použití |
| Vhodné pro fotovoltaiku | ne |
| Třífázové měření | ano |
| Záznam dat | ne |
| Rozměry produktu | 27.5 x 5.1 x 3 cm cm |
| Hmotnost | 0.21 kg |
| S vyměnitelnou baterií | ano |