Co je dárková karta Steam Wallet 50 EUR? Dárková karta služby Steam je digitální karta s určitou částkou, kterou si přidáte ke svým prostředkům na účtu Steam Wallet. Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Steam je celosvětová herní platforma poskytující velké množství a rozmanitost digitálních her a umožňuje nakupovat hry přímo prostřednictvím aplikace. Karta Steam v hodnotě 50 EUR bude skvělým doplňkem vašeho účtu Steam nebo fantastickým dárkem pro někoho, na kom vám velmi záleží! Jak... Celý popis

Koupit za 1 642 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Co je dárková karta Steam Wallet 50 EUR?

Dárková karta služby Steam je digitální karta s určitou částkou, kterou si přidáte ke svým prostředkům na účtu Steam Wallet. Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Steam je celosvětová herní platforma poskytující velké množství a rozmanitost digitálních her a umožňuje nakupovat hry přímo prostřednictvím aplikace. Karta Steam v hodnotě 50 EUR bude skvělým doplňkem vašeho účtu Steam nebo fantastickým dárkem pro někoho, na kom vám velmi záleží!

Jak používat dárkovou kartu služby Steam?

Dárkové karty Steam se liší hodnotou, kterou mají - všechny si je můžete prohlédnout v naší sbírce dárkových karet Steam. Použití dárkové karty Steam je poměrně snadné, stačí ji uplatnit ve svém účtu služby Steam v několika rychlých krocích uvedených níže. Steam karta v hodnotě 50 EUR vám zajistí, že budete moci nejen prozkoumat širokou nabídku herního obsahu v obchodě Steam, ale také najít a koupit skvělou hru, která předčí vaše očekávání! Buďte si jisti, že v režimu pro jednoho hráče nebo s přáteli v multiplayeru zažijete ty nejpozoruhodnější okamžiky!

Použití dárkové karty služby Steam

Jak jsme již zmínili, dárková karta Steam vám na účet Steam Wallet pohodlně a rychle přidá určitý obnos peněz - stačí pár kliknutí a můžete vyrazit na nákupy do obchodu Steam. Co si nyní můžete v tomto obchodě koupit? Služba Steam nabízí obrovské množství herního obsahu - videohry, DLC, herní příslušenství a mnoho dalších exkluzivních produktů. Výběr videoher je vynikající, protože zde najdete skvělé hry všech žánrů! Adventury, simulace, sportovní, bojové, strategické - na co si vzpomenete. Tak si ještě dnes vezměte dárkovou kartu Steam v hodnotě 50 EUR a vyberte si hru, která vám vyrazí dech!

Jak aktivovat dárkovou kartu služby Steam?

Dárkovou kartu Steam lze uplatnit v několika jednoduchých krocích:

- Přihlaste se ke svému účtu služby Steam;

- Nejprve klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu stránky a poté klikněte na možnost Podrobnosti o účtu;

- Klikněte na možnost Přidat prostředky do peněženky služby Steam;

- Klikněte na možnost Uplatnit kód Steam peněženky;

- Zadejte kód dárkové karty Steam, který jste obdrželi v e-mailu;

- Klikněte na tlačítko Pokračovat. Všimněte si, že pokud jste kredit Steam Wallet na svém účtu ještě nikdy nepoužili, můžete být vyzváni k zadání své aktuální adresy, aby bylo možné určit správnou měnu.

Peníze by měly být na váš účet služby Steam Wallet převedeny během několika okamžiků. Užijte si nakupování!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valve
Platforma Steam