Určení: Suchá Klinicky prokázáno, že pomáhají léčit suché rty. Poskytuje dlouhodobou hydrataci a pomáhá uzdravit suché rty. Nelepí, nemastné složení se lehce nenáší. Dává rtům přirozený lesk. Klinicky prokázáno, že pomáhá léčit suché rty. Dodává se v ušlechtilé ocelové plechovce inspirované původním vzhledem. - Poskytuje dlouhotrvající hydrataci pomáhá léčit suché rty. - Nelepí, nemastné složení se rozkládá na hladce. - Čerstvé aloe vůně potěší Vaše smysly. - Dává rtům přirozený lesk, lesklý.... Celý popis

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Určení:
Suchá

Klinicky prokázáno, že pomáhají léčit suché rty. Poskytuje dlouhodobou hydrataci a pomáhá uzdravit suché rty. Nelepí, nemastné složení se lehce nenáší. Dává rtům přirozený lesk. Klinicky prokázáno, že pomáhá léčit suché rty. Dodává se v ušlechtilé ocelové plechovce inspirované původním vzhledem.

- Poskytuje dlouhotrvající hydrataci pomáhá léčit suché rty.

- Nelepí, nemastné složení se rozkládá na hladce.

- Čerstvé aloe vůně potěší Vaše smysly.

- Dává rtům přirozený lesk, lesklý.

- Poskytuje léčivé výhody Vaseline® složení je speciální pro rty.

Nejlepší pro: suché, popraskané rty.

Unikátní kosmetika Vaseline zajistí dokonalé promazání suché popraskané pokožky po jejím dlouhodobém vystavení mrazu nebo slunečnímu záření. 

Pokud potřebujete urychlit hojení vaší kůže a dodat jí skutečně důkladnou vlhkost, potom je právě pro vás kosmetika Vaseline tou nejlepší volbou! Pouze dokonale hydratovaná pokožka může být zdravá, odolná a vypadat mladistvě. Právě proto kosmetika Vaseline navazuje na legendární objev Roberta Chesebrougha, který v roce 1859 vynalezl vazelínu. Díky svým mimořádně pozitivním účinkům na lidskou pleť byl o vazelínu okamžitě velký zájem a dodnes ji doporučují přední odborníci na pleť. Vazelína je unikátní zejména svojí schopností uzamknout v pokožce vlhkost a tím urychlit její přirozený proces obnovy. 

Vhodná je tak pro regeneraci drobných poranění, jizev, popálenin a zároveň napomáhá snížit výskyt jemných, suchých linek. Jedinečná kosmetika značky Vaseline tak poskytne vaší pokožce skutečně prvotřídní péči a přispěje k vaší kráse.

Dodává se v ušlechtilé ocelové plechovce inspirované původním vzhledem.

Složení

Petrolatum, Butyrospermum parkii (Shea) Máslo, tokoferylacetát.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 20 g
Objem 20 ml