VeGa Zahr. stůl KRETA

100 %
(3 hodnocení)

Zahradní stolek VeGA KRETA Elegantní skládací zahradní stůl KRETA od výrobce VeGa. Stůl Kréta je vyroben z vysoce kvalitního meranti dřeva. Tento dřevěný zahradní nábytek slouží pro idylické chvíle na zahradě, či balkóně.  Stůl Kréta je vysoce odolný, vhodný k vnitřnímu i venkovnímu použití. V tomto případě je nutná impregnace. Tato dřevina se doporučuje ošetřovat bezbarvým teakovým olejem.  Dřevo je přírodní materiál, barevné odchylky od vyobrazení jsou přirozenou vlastností dřeva. Meranti souhrnně... Celý popis

Koupit za 1 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zahradní stolek VeGA KRETA

Elegantní skládací zahradní stůl KRETA od výrobce VeGa. Stůl Kréta je vyroben z vysoce kvalitního meranti dřeva. Tento dřevěný zahradní nábytek slouží pro idylické chvíle na zahradě, či balkóně. 

Stůl Kréta je vysoce odolný, vhodný k vnitřnímu i venkovnímu použití. V tomto případě je nutná impregnace. Tato dřevina se doporučuje ošetřovat bezbarvým teakovým olejem. 

Dřevo je přírodní materiál, barevné odchylky od vyobrazení jsou přirozenou vlastností dřeva. Meranti souhrnně označuje více druhů dřevin z rodu Shorea, které rostou v oblasti jihovýchodní Asie. Dřevo na první pohled zaujme načervenalou barvou a porézní strukturou.

Meranti vyniká vysokou tvrdostí a trvanlivostí, přesto je poměrně lehké a tvárné, snadno se opracovává. Dřevo Meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

- Rozměry: 60 x 60 x 74 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce V-Garden
Výška 74 cm
Šířka 60 cm
Druh materiálu meranti
Skládací ano