Učte venku.... - jednoduše mapu po použití otřete vlhkým hadříkem - možnost použít venku na trávě - velikost mapy umožňuje venkovní skupinovou práci - mapu je možné také zavěsit ve třídě Odzkoušeno dětmi Pomůcky vznikají na základě praktické zkušenosti ve třídě. Na mapy nabízíme prodlouženou záruku tři roky.  Rodinná firma Snažíme se maximálně věnovat každému zákazníkovi. Ke každému balíčku obdržíte malý dárek.  Vyrobeno v Jeseníkách Mapy vyrábíme v Jeseníkách a tiskneme je v lokální firmě.... Celý popis

Koupit za 1 820 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Učte venku....

- jednoduše mapu po použití otřete vlhkým hadříkem
- možnost použít venku na trávě
- velikost mapy umožňuje venkovní skupinovou práci
- mapu je možné také zavěsit ve třídě

Odzkoušeno dětmi Pomůcky vznikají na základě praktické zkušenosti ve třídě. Na mapy nabízíme prodlouženou záruku tři roky.  Rodinná firma Snažíme se maximálně věnovat každému zákazníkovi. Ke každému balíčku obdržíte malý dárek.  Vyrobeno v Jeseníkách Mapy vyrábíme v Jeseníkách a tiskneme je v lokální firmě. Balíčky expedujeme do 7 dnů.  Originál Montessori Pomůcky nikde jinde na internetu nehledejte. Kompletní nabídku najdete jen v našem e-shopu. 

O Montessori mapě světa Spousta materiálů zdarma na blogu - stále doplňujeme dárek ke každé objednávce malý dárek vždy potěší balíme ekologicky na přírodě nám záleží 100 % kladná zpětná vazba Nebojíme se Vašich individuálních požadavků a vycházíme jim vstříc mapa je opravdu veliká její velikost je 200 x 100 cm

Kvalita je pro nás důležitá!

- Mapy vynikají kvalitou zobrazení.
- Uvidíte na nich i nejmenší detaily a podmořský reliéf.
- Mapy vyrábí Montessori učitel a fyzický geograf.
- Pomůcky vymýšlíme společně s učiteli.
- Spoustu doplňujících materiálů zdarma.
- Vyrábíme mapy na míru.
- Staráme se o životní prostředí.

Sledujte nový YouTube kanál učitele a geografa Ondry z MAPUiTO
Ahoj, já jsem Ondra, učitel, tvůrce map a 3D tiskař. Na tomto kanále chci točit videa o ArcGIS, Blenderu a 3D tisku a ukazovat jak se dají tyto programy a technologie využít ve výuce na školách. Věřím, že se vám budou líbit!

Představujeme se...Jsme rodinná firma. Máme čtyři děti, které chodí do Montessori školy. Vyrábět mapy nás baví. Postupně se snažíme rozšiřovat naše pomůcky i do jiných zemí. Máte-li zájem o spolupráci při distribuci map v zahraničí, ozvěte se nám. Děkujeme!
Zobrazit více