Velká Stírací mapa světa s vlajkami Deluxe 82 x 59 cm černá

0 %
(0 hodnocení)

Velká Stírací mapa světa s vlajkami Deluxe 82 x 59 cm s příslušenstvím černá je perfektní pomůcka pro každého cestovatele. Výrobek je černý byl kombinován se zlatem. Každá ze zemí a kontinentů byla pokryta hliníkovou stírací fólií. Fólie má jednotnou barvu, po poškrábání se však zobrazí různé odstíny a přesné obrysy jednotlivých zemí. Papír, ze kterého je stírací lišta vyrobena, je vyroben z vhodné struktury a jeho kvalita je vysoká, takže při poškrábání nehrozí riziko poškození papíru, a že bude... Celý popis

Popis

Velká Stírací mapa světa s vlajkami Deluxe 82 x 59 cm s příslušenstvím černá je perfektní pomůcka pro každého cestovatele. Výrobek je černý byl kombinován se zlatem. Každá ze zemí a kontinentů byla pokryta hliníkovou stírací fólií. Fólie má jednotnou barvu, po poškrábání se však zobrazí různé odstíny a přesné obrysy jednotlivých zemí. Papír, ze kterého je stírací lišta vyrobena, je vyroben z vhodné struktury a jeho kvalita je vysoká, takže při poškrábání nehrozí riziko poškození papíru, a že bude vypadat nepříznivě. Díky elegantnímu a zároveň klasickému stylu se mapa vejde do každého interiéru. Zlatý povlak se seškrábe pomocí pomůcky připojené k sadě nebo stírací karty. Po poškrábání vyčistěte mapu pomocí štětce a očistěte ji od zbytku vyřazeného povlaku. 
Poškrábejte místa, která jste navštívili, a vytvořte na zdi jediný obrázek! To je skvělý nápad, jak zachytit cestu a naplánovat budoucí výlety.
Kromě mapy existují země, kde se jejich vlajky objeví po poškrábání. Po návštěvě každého z nich můžete poškrábat určené místo, díky čemuž na mapě budou zobrazeny provedené cesty. Mapa světa je také atraktivním způsobem, jak se pro dítě naučit zeměpis, dítě se nejen seznámí s distribucí zemí, desítkami větších měst, ale také s vlajkami. 
Mapa s příslušenstvím je zabalena do krásného pouzdra, díky které je vhodný jako dárek. Můžete dát své rodině nebo svým blízkým. Je to také fantastické shrnutí společných cest.
Obsah balení:

1ks Mapa
1ks Tuba
1ks Škrabátko
1ks Cvočky
1ks Pravítko s mini lupou
1ks Nálepky
1ks Kartáček
1ks Montážní páska
1ks Pouzdro

Specifikace produktu:

lze namontovat přímo na zeď ve formě plakátu
na korkové desce - umožňuje snadno připnout fotografie, krátké cestovní poznámky atd.
v rámu - najděte správnou velikost rámu a vložte do něj mapu, odstraňte ochranné sklo a zobrazte mapu ve vašem obývacím pokoji! Po vyjmutí skla budete moci používat bez problémů.
Rozměry mapy (šířka x výška): 82 x 59 cm
Rozměry tuby (délka x šířka x výška): 62 x 5,5 x 5,5 cm
Hmotnost: 0,3 kg

Ilustrační videa: 
Malatec Velká Stírací mapa světa s vlajkami Deluxe 82 x 59 cm s příslušenstvím černá od výrobce Malatec v kategorii Heureka.cz | Filmy, knihy, hry | Mapy, průvodci a nástěnné mapy | Nástěnné mapy za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.cz
Zobrazit více