Jestliže potřebujete přenést větší množství dat, bude pro vás jistě správnou volbou externí SSD disk Verbatim, který se svou kapacitou pojme 2000 GB dat. SSD zastupuje slova Solid State Drive neboli disk bez pohyblivých součástí. Oproti klasickému harddisku je externí SSD Verbatim významně rychlejší a má nižší spotřebu energie. Oblíbený je především mezi uživateli, kteří jej potřebují často přesunovat, má totiž vyšší odolnost vůči vibracím a otřesům. Klíčové přednosti externího disku VERBATIM Mini... Celý popis
Koupit za 3 368 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Verbatim Mini Diamond SSD USB 3.2 Gen 2, 2TB černý
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 368 Kč
Koupit za 3 368 Kč
96 %
VERBATIM 32026 SSD ext.2TB USB 3.2 USB-C
Doprava:
zdarma
Skladem
9 749 Kč
Koupit za 9 749 Kč
90 %
Verbatim Store ´n´ Go Mini Diamond 2TB, 32026
Doprava:
49 Kč
Skladem
8 490 Kč
Koupit za 8 490 Kč
98 %
Verbatim Mini Diamond SSD 2TB USB 3.2 Gen 2 externí SSD, černý - 32026
Doprava:
89 Kč
Skladem
8 294 Kč
Koupit za 8 294 Kč
86 %
Verbatim Store ´n´ Go Mini Diamond 2TB, 32026
Doprava:
89 Kč
Skladem
8 142 Kč
Koupit za 8 142 Kč
Popis
Jestliže potřebujete přenést větší množství dat, bude pro vás jistě správnou volbou externí SSD disk Verbatim, který se svou kapacitou pojme 2000 GB dat. SSD zastupuje slova Solid State Drive neboli disk bez pohyblivých součástí. Oproti klasickému harddisku je externí SSD Verbatim významně rychlejší a má nižší spotřebu energie. Oblíbený je především mezi uživateli, kteří jej potřebují často přesunovat, má totiž vyšší odolnost vůči vibracím a otřesům. Klíčové přednosti externího disku VERBATIM Mini Diamond SSD 2TB Externí disk Verbatim umožňuje uchovávání a přesouvání dat Nabízí formát PCIe Typ uložiště: SSD Externí SSD disk Verbatim není náchylný na vibraci či otřesy Disk má kapacitu 2000 GB Maximální rychlost čtení dat je 1000 MB/s Zapisování dosahuje rychlosti 1000 MB/s Rozhraní: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) Komunikace probíhá skrz USB-C konektor Jeho výrobním materiálem je plast Rozměry disku dosahují 12,5 × 54 × 74,8 mm (vך×h) S hmotností 38 g Vzhledu vévodí černá barva Zálohujte si vzpomínky či pracovní...
Parametry
| Výrobce | Verbatim |
| Kapacita | 2 TB |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Typ úložiště | SSD |
| Rychlostní třída | velmi rychlé |
| Přenositelnost | kapesní / mini |
| Hlavní použití | pro střih videa a fotek |
| Barva | černé |
| Odolné | ano |
| Materiál | plast |
| Pro Apple MacBook | ano |
| Herní | ano |
| Konektor | USB-C |
| Rychlost čtení | 1000 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| S klávesnicí | ano |
| RAID podpora | bez RAID |
| S automatickým zálohováním | ano |
| Bezventilátorové | ano |
| Šířka | 54.0 mm |
| Výška | 12.5 mm |
| Hloubka | 74.8 mm |
| Hmotnost | 119 g |
| S USB-C kabelem v balení | ano |
| Délka kabelu v balení | 20.0 cm |