Verk 15693

83 %
(57 hodnocení)

Tento masážní polštář vám v dokonalé relaxaci nabízí opravdové vykoupení pro vaše tělo. Masážní polštář uvolní zpevněné a unavené svaly a ukončí bolest krku. Objevte sílu japonské shiatsu masáže. Elektrický masážní polštář můžete použít doma, v kanceláři nebo v autě upevněném na sedadle. Má rotující masážní hlavy, které uvolní svalové napětí, v krku, nebo v končetinách. Pomocí úchytu lze připevnit na židli, sedadlo. Mezi různými programy můžete změnit směr otáčení. Pro pohodlnější pocit jsou rotující... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tento masážní polštář vám v dokonalé relaxaci nabízí opravdové vykoupení pro vaše tělo. Masážní polštář uvolní zpevněné a unavené svaly a ukončí bolest krku. Objevte sílu japonské shiatsu masáže.
Elektrický masážní polštář můžete použít doma, v kanceláři nebo v autě upevněném na sedadle. Má rotující masážní hlavy, které uvolní svalové napětí, v krku, nebo v končetinách. Pomocí úchytu lze připevnit na židli, sedadlo.
Mezi různými programy můžete změnit směr otáčení. Pro pohodlnější pocit jsou rotující hlavy pokryty měkkým, elastickým, prodyšným materiálem.

- Uvolní bolestivé a ztuhnuté svaly

- Osvěžení pro šíji a záda, kromě toho povzbudí krevní oběh i v nohách

- Je to úplné spasení pro všechna bolestivá místa

- Možnost zapnout nebo vypnout vyhřívání

Parametry:

- Napětí: DC12V

- Jmenovitý proud: 2A

- Frekvence: 50 Hz

- Výkon: 24 W

- Napětí zapalovače cigaret: 12V

- Síťové napětí: AC110 ~ 240V

- Hmotnost produktu: 1,02 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Verk
Typ polštáře
Hmotnost 1020 g
Výkon 20 W
Použití víceúčelový