Špikovací kuchyňský nůž Victorinox. Rukojeť je vyrobena z červeného plastu. Vhodný špikování a přípravu masa. Ideální také na krájení, loupání a čištění, zeleniny a ovoce. Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ruční mytí. Špikovací kuchyňský nůž - délka čepele 12 cm Hmotnost 86g Karl Elsner založil koncem 19. století společenství nožířů a to začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. V roce 1897 si nechal patentovat zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl v oficiální výbavě... Celý popis
Koupit za 449 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Victorinox 5.6403.12 12 cm
Doprava:
59 Kč
Skladem
449 Kč
Koupit za 449 Kč
96 %
Kuchařský nůž Victorinox dřevo 12 cm
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 199 Kč
Koupit za 1 199 Kč
99 %
Kuchařský nůž 12 cm, dřevo, Victorinox
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 199 Kč
Koupit za 1 199 Kč
97 %
Victorinox 5.6403.12 12 cm
Doprava:
zdarma
1 079 Kč
Koupit za 1 079 Kč
100 %
VICTORINOX Nůž kuchařský 12cm s dřevěnou rukojetí
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 049 Kč
Koupit za 1 049 Kč
Popis
Špikovací kuchyňský nůž Victorinox.
Rukojeť je vyrobena z červeného plastu.
Vhodný špikování a přípravu masa. Ideální také na krájení, loupání a čištění, zeleniny a ovoce.
Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ruční mytí.
Špikovací kuchyňský nůž - délka čepele 12 cm
Hmotnost 86g
Karl Elsner založil koncem 19. století společenství nožířů a to začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. V roce 1897 si nechal patentovat zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl v oficiální výbavě švýcarské armády, ale téměř všichni důstojníci si ho sami kupovali. Pro svou kvalitu a originalitu si nůž kupovala i široká veřejnost. Když v roce 1909 zemřela Karlu Elsnerovi matka, tak byla společnost pojmenována na její počest jejím jménem ,,Victoria". Také tehdy vznikl znak této značky: Bílý kříž na červeném štítu, který zároveň slouží jako ochranná značka před padělky. Stejný znak používá Victorinox i dnes. Od roku 1921 se začaly nože vyrábět z nerezové oceli, a proto se Karl Elsner rozhodl změnit jméno značky na Victorinox (Victoria a Inox.)
Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět hlavně po 2. světové válce, když nože nakoupila vláda USA pro veškeré složky své armády. V roce 1969 začal Victorinox vyrábět také kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a dalších kuchyňských potřeby. Dnes má společnost více než 1700 zaměstnanců po celém světě.
Rukojeť je vyrobena z červeného plastu.
Vhodný špikování a přípravu masa. Ideální také na krájení, loupání a čištění, zeleniny a ovoce.
Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ruční mytí.
Špikovací kuchyňský nůž - délka čepele 12 cm
Hmotnost 86g
Karl Elsner založil koncem 19. století společenství nožířů a to začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. V roce 1897 si nechal patentovat zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl v oficiální výbavě švýcarské armády, ale téměř všichni důstojníci si ho sami kupovali. Pro svou kvalitu a originalitu si nůž kupovala i široká veřejnost. Když v roce 1909 zemřela Karlu Elsnerovi matka, tak byla společnost pojmenována na její počest jejím jménem ,,Victoria". Také tehdy vznikl znak této značky: Bílý kříž na červeném štítu, který zároveň slouží jako ochranná značka před padělky. Stejný znak používá Victorinox i dnes. Od roku 1921 se začaly nože vyrábět z nerezové oceli, a proto se Karl Elsner rozhodl změnit jméno značky na Victorinox (Victoria a Inox.)
Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět hlavně po 2. světové válce, když nože nakoupila vláda USA pro veškeré složky své armády. V roce 1969 začal Victorinox vyrábět také kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a dalších kuchyňských potřeby. Dnes má společnost více než 1700 zaměstnanců po celém světě.
Parametry
| Výrobce | Victorinox |
| Materiál čepele | z nerezové oceli |
| Určení | na maso |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Typ nože | vykosťovací |
| Kulinářská tradice | západní |
| Úroveň údržby | s nenáročnou údržbou |
| Barva | černé |
| Materiál rukojeti | plastové |
| Ergonomické | ano |
| Délka ostří | 12 cm |
| Typ ostří | hladké |
| Konstrukce čepele | lisované |
| Tvrdost oceli | 56 HRC |
| Hmotnost nože | 100.0 g |
| Celková délka | 25.0 cm |
| Ocelová třída | Dauphinox |
| Pro seniory | ano |
| Pro profesionály | ano |
| Pro začátečníky | ano |
| Pro malé ruce | ano |